Ethereum 2.0 ın piyasaya sürülmesi 2 yıl sürecek! Peki bu fiyatı nasıl etkileyecek?

0 0

Vitalik Buterin Eth 2.0ın kullanıma sunulmasının neden 24 aya kadar süreceğini ve bunun devam eden bir süreç olduğunu açıkladı.

Bugüne kadar Beacon Chainin lansmanı için depozito sözleşmesine% 20den fazlası ödenmiştir.

Ethereum 2.0ın lansmanı 01 Aralık 2020 için planlanıyor ancak lansman ertelenebilir. Şimdiye kadar 524.288 ETHnin 106.240 ETHsi ve dolayısıyla mevduat sözleşmesine yalnızca% 20.26nın biraz altında ödeme yapıldı. Topluluk başlangıç ​​tarihi konusunda hala iyimser olsa da şüpheler yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

Ethereum 2.0ın piyasaya sürülmesi yıllar alabilir

Redditteki Bana Her Şeyi Sor adlı programda Vitalik Buterin Beacon Chainin 1 Aralıkta başlayacağını ancak Ethereumun piyasaya sürülmesinin önümüzdeki iki yıl boyunca Ethereumu meşgul edecek ve devam eden bir süreç olduğunu belirtiyor. Twitterda alevlenen bir tartışmanın ardından bunun Eth 2.0 bileşenleri için herhangi bir gecikme anlamına gelmediğini Eth 1.0dan Eth 2.0a geçişin bir parçası olduğunu tekrar açıkça belirtti.

Buterine göre önümüzdeki 24 ay boyunca Ethereum ekosistemi tüm ağ temellerini ve bileşenlerini etkileyecek kalıcı bir değişim durumuna girecek:

Gerçekçi olarak önümüzdeki ~ 2 yıl boyunca Ethereum hızlı dönüşüm altında bir ekosistem olacak […] Ethereum ekosistemi uzun vadede kararlı ve güvenilir bir sistem olma konusunda kararlı bir hedefe sahip.

Buterin: Eth 1.0dan Eth 2.0a geçiş muazzam miktarda zaman alacaktır çünkü bu basit bir geçiş değildir ancak Ethereumu tüm sektörlerden ve endüstrilerden şirketler için küresel olarak kullanılabilir bir ekosistem haline getirecek yeni bir çağa götürecektir dedi. Önümüzdeki 2 yıl içinde göç sırasında yılda 47 milyon ETH serbest bırakılacak ve Buterin uygulamanın önceki geçişlerden çok daha iyi olacağını umuyor.

İhraç programı önümüzdeki 1-2 yıl için yılda ~ 47 milyon veya birleştirme işlemine kadar ne kadar uzun sürerse sürsün ve ardından PoS bittikten sonra yılda ~ 0-2 milyon eksi yakılan ücretler (bu ihraçtan daha da yüksek olabilir!) tamamen yerinde. Herhangi bir farklı cevap vermenin verimli olduğunu bile düşünmüyorum. Bununla birlikte aşama 0 kodunun bitmiş olduğunu ve temelde sadece insanların para yatırmasını beklemesinin örn. İle karşılaştırıldığında geçiş riskini önemli ölçüde azalttığını umuyorum. altı ay önce bile!

Buterin göçün planlandığı gibi ilerleyeceğini ve herhangi bir gecikme beklenmediğini belirtiyor. Bu nedenle ETH fiyatının olumsuz etkilenmeyeceğini de varsayıyor.

Dubaiden yatırım devi ETH Stakingi destekliyor

Dubai merkezli yatırım firması IBC Group Eth 2.0ın planlanan lansmanını desteklemek için merkezi olmayan bir stake hizmeti olan CanETH ile işbirliği yaptı. Şirket 687 doğrulayıcı için 21.984 ETHyi finanse etmek amacıyla 10 milyon dolar sağlıyor. IBC Group’un amacı Eth 2.0’a başarılı geçişi ve ekosistemin uzun vadede daha fazla adaptasyonunu desteklemektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku