Ethereum 2.0 için geri sayım bitmek üzere

0 29

Githubda yayınlandıktan sonra Ethereum topluluğunda heyecan uyandırıyor ancak lider geliştiriciler henüz dağıtımı resmi olarak onaylamadılar.

Ethereum geliştiricileri geçmişte sahte para yatırma sözleşmelerinin tehlikesi konusunda uyarıda bulundu. Bu nedenle kullanıcılar resmi bir duyuru yapılıncaya kadar sözleşmeye herhangi bir Ether göndermemeli.

Githubdaki depo birkaç saat önce yayınlandı ve Ethereum Vakfı araştırmacısı Carl Beekhuizen’ın hesabı tarafından yüklenmiş görünüyor. Discordda bazıları hesabın ele geçirilip geçirilemeyeceğini sorguladı.

Eth2.0-deposit-clinin v1.0.0ının görünür sürümü başlıklı;

“Ana motoru çalıştırmaya gidiyoruz”

Crypto Twitter ABD seçimleri tarafından ele geçirildi ancak Ethereum topluluğunun üyeleri uzun zamandır beklenen ETH 2.0 lansmanının ilk aşamasıyla ilgili herhangi bir resmi resmi merakla bekliyorlardı. Reddit ayrıca görünen lansmanla ilgili çok sayıda konu içeriyor.

Bankasız kurucu David Hoffman serbest bırakmanın seçim gecesine denk gelmesi hakkında yorum yaptı

ConsenSys geliştiricisi Ben Edgington bugün erken saatlerde depozito sözleşmesi dağıtımının birkaç saat uzaklıkta olduğunu söylemesine rağmen lider geliştiriciler ve topluluk üyeleri kendi Twitter akışlarında henüz bir şey yayınlamadı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku