Ethereum 2.0 için geri sayım bitmek üzere

Abone Ol
Ethereum 2.0 için geri sayım bitmek üzere
Emre Boran
 • 04 Kasım 2020
 • Yazar:

  Github'da yayınlandıktan sonra Ethereum topluluğunda heyecan uyandırıyor, ancak lider geliştiriciler henüz dağıtımı resmi olarak onaylamadılar.

  Ethereum geliştiricileri geçmişte sahte para yatırma sözleşmelerinin tehlikesi konusunda uyarıda bulundu. Bu nedenle kullanıcılar resmi bir duyuru yapılıncaya kadar sözleşmeye herhangi bir Ether göndermemeli.

  Github'daki depo birkaç saat önce yayınlandı ve Ethereum Vakfı araştırmacısı Carl Beekhuizen’ın hesabı tarafından yüklenmiş görünüyor. Discord'da bazıları hesabın ele geçirilip geçirilemeyeceğini sorguladı.

  'Eth2.0-deposit-cli'nin v1.0.0'ının görünür sürümü' başlıklı;

  "Ana motoru çalıştırmaya gidiyoruz"

  Crypto Twitter, ABD seçimleri tarafından ele geçirildi, ancak Ethereum topluluğunun üyeleri, uzun zamandır beklenen ETH 2.0 lansmanının ilk aşamasıyla ilgili herhangi bir resmi resmi merakla bekliyorlardı. Reddit ayrıca görünen lansmanla ilgili çok sayıda konu içeriyor.

  Bankasız kurucu David Hoffman, serbest bırakmanın seçim gecesine denk gelmesi hakkında yorum yaptı

  ConsenSys geliştiricisi Ben Edgington bugün erken saatlerde depozito sözleşmesi dağıtımının birkaç saat uzaklıkta olduğunu söylemesine rağmen, lider geliştiriciler ve topluluk üyeleri kendi Twitter akışlarında henüz bir şey yayınlamadı.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Ethereum 2.0 ile ilgili her şey

  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.