Ethereum 2.0, ETH ve altcoinler üzerinde nasıl bir etki yaratacak?

0 20

 Binance Bitcoin hakimiyetini tanıyor ancak Ethereum 2.0 dağıtımından sonra altcoin piyasası için katalizörleri öngörüyor.

Yatırımcılar ETHlerini stake ettikleri için ödüller almaya teşvik edilecek ve bu da arzının azalmasına neden olacak.

Birden fazla neden piyasa duyarlılığını yüksek tutar. Ana kripto para birimlerinin son gün kayıp yaşamasına rağmen. Bitcoin geçtiğimiz ay% 40a yakın kazançlarla bu makale yazılırken 15.000 doların üzerinde kalıyor. Öte yandan Ethereum Eth2nin 0. Aşamasının ilk adımlarını başlattı.

Binance borsasından gelen en son raporda her iki kripto para birimi de performansları ve rallilerini 2021in ötesine uzatma potansiyeli ile tanınıyor. Bitcoinin performansı artan benimseme düzeyine ve PayPalın BTC LTCyi içeren kripto hizmetinin olumlu haberlerine bağlanıyor. ETH BCH. Bu anlamda Binance Bitcoinin piyasadaki hakimiyetinin ana kripto para birimlerinde kayıplara veya yatırımcılar için küçük kazançlara neden olduğunu onaylıyor:

ETH XRP BCH LTC ve LINK gibi büyük kripto para birimleri Ekim ayında mütevazı kazançlar sağladı ancak yatırım aktivitesi Bitcoine kayarken yeni zirveleri kıramadı. Aylarca altcoinler kripto tüccarları için geri dönüşlerin temel itici gücü olmuştur.

Bu nedenle altcoinlerin Bitcoin’in rallisinden güç kaybetmesi ve uyumsuzluğunun ortaya çıkması şaşırtıcı değil … Eylül başındaki düzeltmeden bu yana çoğu DeFi token kazançlarının % 70-90ını silerek tam bir geri dönüş gösterdi.

Rapor 15.000 $ işaretini geçtikten sonra BTCnin onu tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarabilecek güçlü yukarı doğru sinyaller gösterdiğini gösteriyor. Buna rağmen yatırımcılara kısa vadede fiyatta olası bir düzeltmeyi düşünmelerini tavsiye ederken piyasa değerine göre ilk kripto para birimi 20.000 $ a ulaşmak için “nefes alıyor”.

Tarihsel olarak Bitcoin önemli bir yukarı hareketten sonra bir konsolidasyon aralığına veya kısa vadeli bir düzeltmeye geçecekti; 10.000 $ ve 12.000 $ ın üzerindeki önceki kesintilerde durum böyle görünüyor.

Ethereum 2.0 altcoinler için katalizör

Ancak rapor Ethereumdan Eth2ye geçişin altcoin piyasası için önemli bir katalizör olacağını gösteriyor. Altcoin piyasasında toparlanmayı öngören Binance yatırımcıların paralarını Bitcoinden çıkarmaya ve yatırımlarını çeşitlendirmeye teşvik edileceğine inanıyor. Rapor şu sonuca varıyor:

Ağın uyumluluğunu ölçeklenebilirliğini ve güvenliğini önemli ölçüde artıracağı için yükseltmenin ETH üzerinde olumlu bir etkisi olması bekleniyor.

Ek olarak yükseltme Ethereumun fikir birliği mekanizmasını bir Proof-Of-Stakee kaydıracak ve yatırımcıları stake etme ödülleri için Etherlerini tutmaya ve kilitlemeye teşvik edecek. Bu daha sonra ETH token arzını azaltırken büyük yatırımcılar istikrarlı kazançlar arayışına girdikçe talep güçlenmeye devam edecek …

Bu katalizörler göz önüne alındığında yükseltme ETHyi yakın zamandaki düşüşünü durdurabilir ve potansiyel olarak altcoin sektörüne daha olumlu bir etki enjekte edebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku