Ethereum, 1000 Dolar ve Üzerine Çıkabilir

0 5

Son zamanlarda karışık fiyat hareketleri gören Ethereumun eğilimi yukarı yönlü gibi bir izlenim verse de BTCden daha düşük bir performans sergiliyor. 

Performansın düşük olması ETH / BTC paritesinin aşağı yönlü bir fiyat eğilimi göstermesine neden oldu. Bu durum yakın vadede daha fazla kaybın yaşanmasının bir sinyali gibi duruyor. 

Buna karşın ETHnin daha önce 650 dolara yükseleceği tahmininde bulunan bir analist varlığın 1000 dolar ve üzerine çıkabileceğine işaret etti.

ETH BTCnin gerisinde kalıyor

Yazım sırasında 659 dolar ile yüzde 1in biraz altında yer alan Ethereum sabah saatlerinde bulunduğu 670 dolarlık seviyeden kayda değer bir düşüş gördü.  

ETHde gerçekleşen bu başarısız kırılma Bitcoinin aşağı yönlü kırılması ile birlikte ortaya çıktı. BTC ise gerilemeden önce 24.200 dolar seviyesinde yer alıyordu.

Bitcoin geri çekilme yaşamasına rağmen Ethereuma öncülük ediyor. Dolayısıyla BTCnin göstereceği fiyat eğiliminin seyri orta vadede ETH için oldukça önem teşkil ediyor. 

ETH 1000 Doları Görebilir

Bir yatırımcı yakın tarihli bir tweette ETHnin önümüzdeki haftalarda 1000 dolar olabileceğini açıkladı.

ETH 200 doların altında yer alırken 650 dolar olacağını öngördüm. Şimdi ise varlığın 1000 dolar ve üzerini görebileceğini düşünüyorum.

Bu olasılığın gerçekleşmesi BTCnin güçlü kalmasına bağlı gibi görünüyor.

BTCnin olası bir düşüşünün ETH ve diğer altcoinler için yıkıcı bir darbe olacağını söylemek gerekiyor.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku