ETH yükseliş mücadelesindeyken, altcoinler düşüşte…

0 4

Ethereum son birkaç gün ve hafta boyunca altcoinleri sıkı bir şekilde yönlendiriyor ve daha küçük tokenler ayak izlerini yakından takip ediyor.

Geçtiğimiz hafta altcoinler olağanüstü bir performans gösterirken BTCnin 16.000 Doları aşarak yükselişini sürdürmesi altcoinler için olumsuz bir tabloya işaret ederek gerilemesine neden oldu. 

ETH BTCden daha düşük bir performans sergilerken BTC 16.000 Doları geçti.  

Ethereum Bitcoinin momentumuyla eşleşene ve 500 Doları geçene kadar kripto piyasasının hafif bir zayıflıkla karşı karşıya kalma olasılığı yüksek görünüyor.

ETH iyileşmek için BTCnin yanında mücadele ederken altcoinler zarar görüyor

Ethereum Bitcoinin karşısında düşük bir performans sergilediği için çoğu altcoin aşağı yönlü bir işlem görüyor. 

Son birkaç hafta boyunca birçok kez görüldüğü gibi altcoinler Bitcoin bir araya geldiğinde ve bir konsolidasyon aşamasına girdiğinde ivme kazandıkça daha düşük kayma eğilimindedir.

Ethereum yakın vadede 500 Doları geçemezse bu eğilimin devam etmesi için güçlü bir olasılık bulunuyor.

Altcoinler için olumsuz bir tablo hakim

Altcoinlerin piyasa değerini Bitcoininkiyle karşılaştırırken bir analist bu tokenlerin yakın vadede devam eden zayıflıkla karşı karşıya kalacağının yüksel ihtimal olduğunu söyledi.

Ethereumun düşük performansının bu zayıflığı daha da olumsuz bir tabloya dönüştereceğini de sözlerine ekledi.

“Altcoinler ve ETHde birkaç iyi gün geçirdik ancak ALTS / BTC grafiği hala korkunç görünüyor. Sadece yıllık geri alınmadan önce hızlı giriş ve çıkışlar arıyorum.

Bir sonraki Ethereum trendlerinin altcoinlerin yakın vadede trend olacağı yeri belirlemede büyük rol oynaması bekleniyor.

ETHde zayıflığın devam etmesi sonucu bu tokenlerin ağır bir darbe görmesi kaçınılmaz gibi duruyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku