Bitcoin in ilerleyen günlerde artacağını gösteren 3 faktör

0 0

Bitcoin 16.000 Dolarlık bir üst bölgede uzun bir konsolidasyon sürecinden sonra son yükseliş trendini uzatıyor.

Daha önce bu noktada yoğun bir satış baskısı hakimdi ve çok sayıda satış için katalize edildi. Bu seviyenin üzerindeki kırılma teknik olarak önem teşkil etmekle birlikte daha fazla yükselişin yakın olduğunun da sinyalini veriyor.

Söz konusu seviyenin desteğe çevrilmesi ile BTCnin daha yüksek bir seviyeye ulaşması mümkündür ve bu durum varlığı 19.000 Dolarlık bir bölgedeki tüm zamanların en yüksek seviyelerine daha da yaklaştıracak.

Bir yatırımcı daha yüksek bir itme olasılığının gerçekçi olduğunu gösteren çeşitli faktörlere işaret ederek 16.700 Dolara doğru bir hareketin yakınlığından söz etti.

Bitcoin güçlü sinyaller veriyor

Bitcoin yazım sırası itibariyle 16.050 Dolar fiyatından % 2nin biraz üzerinde işlem görüyor. Bu birkaç gün önce bu seviyeden reddildikten sonra 14.800 Dolarlık son düşük seviyelerden kayda değer bir artışa işaret ediyor.

BTC fiyatlarının bir sonraki seyri 16.000 Dolara vereceği tepkiye bağlı olacak. Bu seviyenin altına düştüğü takdirde daha fazla dezavantaj ile karşılaşmak kaçınılmaz olacak. 

BTCnin yükselişe geçeceğini gösteren 3 etken

Bir analist son zamanlarda Bitcoinin yükselişinin yakın olduğunu gösteren üç faktöre işaret etti.

Bu seviyede sert bir reddedilme olumsuz fonlama nötr primler ve istikrarlı OI gibi boğaları destekleyen faktörlere değindi.

Tüm gözler Bitcoinin 16.000 Dolarlık güçlü bir destek sağlayıp sağlayamayacağını yakından takip ettiği için önümüzdeki birkaç günün bu hareketin gücü hakkında bir fikir vermesi gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku