ETH, yükseliş için 470 Doları garantilemeli

0 0

Ethereum direnç bölgesini 470 Dolardan 490 Dolara geçemediği için bazı zayıf fiyat hareketleri gördü. Varlık şu anda 460 Dolardan biraz daha düşük bir seviyede yer alıyor ve Bitcoinden daha düşük bir performans gösteriyor.

Analistler ETHnin daha fazla yükselmesi için 470 Dolarlık desteğini geri alması gerektiğini söyledi.

Bir kripto varlık yatırımcısının bugün erken saatlerde paylaştığı grafikte ETHnin şu anda kısa vadede 440 Dolar ile 470 Dolar arasında sabitlenerek varlığın mevcut durumda bu seviyelerin dışına çıkamadığını gösterdi.

Ethereumun yaşadığı rallinin devamlılığı için 470 Dolarlık desteği geri alması gerekecek.

“Bu nedenle 465 Doların üzerindeki önceki hareketi reddetti ve 480 Doların altına düştükten sonra satın alıcılar ilk kez 450 Dolarlık önemli desteğini savunmak için adım attı. Şu anda yaklaşık 460 Dolarlık PA floatı izliyorum ayılar muhtemelen bu seviyede büyük pozisyonlar eklemekten korkuyor.”

ETH BTCden daha iyi performans gösterecek

Analistler Ethereumun bu yaklaşmakta olan döngüde Bitcoinden daha iyi performans gösterebileceğini düşünüyor. Önde gelen kripto varlık analisti Qiao Wang geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili açıklama yaptı:

“ETHnin bir sonraki yükselişinde BTCden daha iyi performans göstermesinin birçok nedeni olduğunu düşünüyorum. Belki de riskten arındırılmış getiri temelinde değil muhtemelen mutlak getiri temelinde.”

Diğer yatırımcılar bu düşünceyi son birkaç hafta içinde yineledi. Placeholder Capitalin ortağı Chris Burniske kısa bir süre önce Twitterda bu döngüde Bitcoinden daha iyi performans gösteren altcoinlere yer verdi.
 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku