Analistler, altcoinler ivme kazanrken önemli BTC desteğini takip ediyor

0 1

Bitcoin bugün 16.000 Dolarlık destek çözülme belirtileri gösterdiğinden satıcılar alıcılara göre bir avantaj elde ederken bugün daha da olumsuz bir tabloyla karşılaştı.

BTCnin ve pazar trendlerinin geri kalanının bir sonraki adımı yarın akşamın haftalık mum kapanışına bağlı olarak değişiklik gösterecek. Bu seviyenin üzerinde kapanması durumunda boğaların fiyat hareketinin kontrolünü yeniden kazanması mümkün olacak.

Yatırımcılardan biri konsolidasyon devam ettiği sürece altcoinlerin iyiye giden bir işaret gösterdiğini ve potansiyel olarak yüksek hızla devam etmelerini sağlayacağını düşünüyor.

BTC temel destek seviyesine ulaştı

Haber yazımı sırasında Bitcoin 15.820 Dolarlık mevcut fiyatıyla % 3ün biraz üzerinde işlem görüyor. Bu son yükselişi olan 16.500 Dolardan sonra kayda değer bir düşüşe işaret ediyor.

Bu düşüş analistler ve yatırımcılar tarafından uzun zamandır önemli bir destek seviyesi olarak izlenen bir seviye olan 15.800 Dolarlık temel desteğe geriledi.

Daha yüksek bir zaman diliminde sıkıca kırıldığı takdirde dezavantajın yakın olduğunu söylemek mümkündür.

Analist: BTCnin zayıflığına rağmen altcoinler güçlü görünüyor 

Bir analist bugün ETH ve BTCde yaşanan düşüşlere rağmen altcoinlerin güçlü göründüğünü gözlemledi.

Ayrıca Bitcoinin mevcut durumda çok önemli bir yüksek zaman dilimi destek seviyesinin üzerinde işlem gördüğünü de belirtti.

“BTC için 15.800 Dolar önemli bir destek…Eğer kırılırsa önemli bir geri çekilme beklenirse ETH şu anda 460 Dolarda önemli bir destek alıyor. Bununla birlikte bugün altcoinler için durum hala iyi görünüyor”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku