Ünlü Analist Açıkladı: ETH Rakibi Bu Altcoin ve Bitcoin İçin Sırada Ne Var?

699

Popüler bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC)’i ve Ethereum (ETH) rakibi bir altcoin’i inceleyerek analizlerini takipçileriyle paylaştı. Kriptoarena.com olarak detayları aktarıyoruz.

Yeni bir gönderide Michaël van de Poppe, 602.500 Twitter takipçisine Bitcoin için 29.300 doları çok önemli bir seviye olarak gördüğünü bildirdi. Bu seviyeyi takip ettiğini açıklayan analist, şunları söyledi:

Hala Bitcoin için 29.300 dolarlık seviyeyi izliyorum. Bu seviyeden çıkılırsa, piyasaların da yükselişe geçtiğini görebiliriz. Ancak seviye kaybedilirse, gerçek dipleri süpürüp 26.000 dolara ulaşıp ulaşmadığımızı görebiliriz.

Ünlü Analist Açıkladı: ETH Rakibi Bu Altcoin ve Bitcoin İçin Sırada Ne Var?

Van de Poppe, 166.000 YouTube abonesine Bitcoin’in kritik seviyeyi 29.200 ila 29.400 dolar arasında tutacağını söylediği bir video strateji oturumunda açıklamalarına devam etti:

32,834 dolara ulaşma ve ardından yine 27.000 doları veya 28.000 doları tekrar test etmek için geri çekilme şansımız, piyasalar için uzun bir birikim dönemi alacağınız çok muhtemel bir senaryo. Şu anda, özellikle endeksler yükselirken ve DXY [ABD doları endeksi] zayıflık gösterirken, 29.300 doları tutacağımıza dair ihtimallerin olumlu olduğunu düşünüyorum. Bu benim için çok önemli, yani 29.200 ila 29.400 dolar arasındaki bu bloğun tamamı, tutmamız gerektiğini düşündüğüm blok. Bunu tutamazsak, bu dipleri (28.000 dolar) süpürürüz ve ardından aşağı yönlü kademeli olarak devam ederiz. Ardından düşük seviyelerin test edilmesini bekliyorum ve sonrasında ise düzeltmeyi tamamlamak için yükseliş ayrışmasına bakıyorum.

Van de Poppe, Bitcoin analizini, yaklaşık iki aylık negatif BTC al-satın ardından, piyasa değerine göre lider kripto varlığının bir kez daha yükselmesini beklediğini söyleyerek sonlandırıyor. Van de Poppe ayrıca, 11 Mayıs’ta piyasaların çoğunun da yoğun bir şekilde düşütü gibi değer kaybeden, Ethereum (ETH) rakibi Fantom’a (FTM)’u inceledi. Analist, FTM’nin, yakında gerçekleşeceğini umduğu altcoin rallisine katılıp katılamayacağını araştırdı ve şunları söyledi:

Ünlü Analist Açıkladı: ETH Rakibi Bu Altcoin ve Bitcoin İçin Sırada Ne Var?
Önümüzdeki hafta genel kripto para piyasası çıkış yapacak gibi görünüyor. Şuan bazı altcoin’ler ağır bir şekilde ezilmiş durumda ve bunlardan biri de FTM. FTM için kritik destek seviyesinin 0,325 dolar olduğunu söyleyen analiz, sözlerine şöyle devam etti:

0,36 – 0,38 ABD dolarının üzerindeki bir kırılma 0,45 dolar seviyelerine çıkışın önünü açar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku