CEO açıkladı: Kripto Ayı Piyasası Alım Fırsatları Sunuyor!

47

Kripto para fonu Pantera Capital’in ortaklarından Paul Veradittakit kripto para piyasasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Kriptoarena.com olarak detayları aktarıyoruz. 

Kripto para piyasası yatırım fırsatları sunuyor 

Pantera Capital CEO’su Paul Veradittakit, kripto ayı piyasasının muhtemelen başladığını ancak bazı fırsatlar sunduğunu söyledi. Veradittakit, birçok kripto para biriminin değerinin düşmesiyle, bu sefer yüksek likiditeli kriptoların daha erişilebilir seviyelerde işlem gördüğü göz önüne alındığında, yatırım yapmak için harika bir fırsat olarak görüyor. Uzun süreli bir piyasa zayıflığı döneminin daha başarılı, uzun vadeli projeleri de ayıklayabileceğini de sözlerine ekledi. 

CEO açıkladı: Kripto Ayı Piyasası Alım Fırsatları Sunuyor!

CEO’ya göre, yine de, piyasanın daha az yeni kripto para girişini görmesi bekleniyor ve yaklaşmakta olan projelerin çoğu muhtemelen finansman için hisse senedi anlaşmalarını tercih ediyor. 

Ayı piyasası kesinlikle oyunda 

Piyasalar bu yıl aşırı konsolidasyon gördü ve lider kripto para birimi Bitcoin şu anda rekor seviyesinin yaklaşık yüzde 50 altında işlem görüyor. Token ayrıca 2022’deki en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 60 daha düşük ve şu anda 30 bin dolar civarında işlem görüyor. Veradittakit, yatırımcıların ikincil piyasaları ve gelecekteki token modellerinin böyle bir ortamda değer aramak için basit bir anlaşma yapabileceğini söyledi. Kripto piyasalarının hepsi ciddi şekilde düştüğünde, birkaç risk kapitalisti portföylerinden bir miktar risk almaya çalışacak. 

CEO açıkladı: Kripto Ayı Piyasası Alım Fırsatları Sunuyor!

Çoğu büyük altcoin de ciddi şekilde düştü, Ethereum 2000 dolar civarında işlem görüyor ve 4.800 dolarlık rekor seviyesinden çok uzak. Toplam kripto piyasası kapitalizasyonu Mayıs ayında şu ana kadar 500 milyar doların üzerinde düştü. 

Çöküşün temel nedenleri yüksek enflasyon ve faiz oranları  

Bu yılki kripto çöküşünün arkasındaki temel faktörlerden olan, yükselen enflasyon ve faiz oranları hala oyunda ve yakın gelecek için duyarlılığı azaltması bekleniyor. Bazı analistler, uzun süreli zayıflığın 2024 yılına kadar sürebileceğini öngördüler.  

CEO açıkladı: Kripto Ayı Piyasası Alım Fırsatları Sunuyor!

Son veriler, ABD enflasyonunun muhtemelen çok daha yavaş bir hızda soğuyacağını gösterirken, Rusya ile Ukrayna arasında devam eden savaşın da küresel enerji ve gıda piyasalarını etkilemesi bekleniyor. Yine de, tarihsel olarak, ayı piyasaları genellikle rekor düzeyde yüksek koşulara yol açmıştır. Bunun böyle olup olmayacağı henüz belli değil. Piyasa zayıflığı, değerlemelerin ulaşılabilir olduğu göz önüne alındığında, birkaç yatırımcının daha piyasaya girmesine izin verir. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku