ETH nin önü BTC ye oranla daha açık

0 0

Ethereum son birkaç gün boyunca muazzam bir güç gördü ve DeFi sektörü ikinci bir momentum dalgası yakalamanın sinyallerini gösterdiğinden Bitcoinden bağımsız olarak yükseldi.

Defı tokenleri yükselişlerine devam ettiği ve farmingin yeniden canlanması durumunda Ethereumun büyük talep görmesi ile ETHnin gücünün de artması olasıdır. 

Bir yatırımcı ETHnin 500 Doların üzerine çıkması durumunda BTCden daha iyi performans sağlayacağını söyledi. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ile ciddi bir yükselişin yaşanacağını belirtti.

Ayrıca mevcut durumda Bitcoinin yükselişinin Ethereuma göre nispeten sınırlı olabileceğini de sözlerine ekledi.

ETH 460 Doların üzerinde yükseliş eğilimi görüyor

Ethereum dün 465 Dolara kadar bir ivme gördü. Bu momentum hızla durarak ETH henüz dört gün önce 469 Dolarlık haftalık yüksek seviyelerini kırmadı.

Yazım sırası itibariyle ETH 461 Dolar fiyatından % 2nin biraz üzerinde işlem görüyor. İstikrarlı ilerlemesi olumlu olsa da 500 Doları kırmadan önce üstesinden gelmesi gereken birçok engel bulunuyor.

470 Dolar ile 490 Dolar civarında büyük bir direncin olduğu görünüyor. Bu iki seviye kırıldığında ETH için parlak bir sürecin başlayacağını söylemek mümkündür. 

Yatırımcıya göre ETHnin önü BTCden daha açık

Yedi rakamlı Bitcoin bahisleriyle tanınan efsanevi takma isimli bir yatırımcı son tweetinde Ethereumun önünün Bitcoininden daha açık olduğunu aktardı.

Bununla birlikte yatırımcı 500 Doları kırmanın oldukça önemli olduğunu söyledi.

“ETH 500 Doları kırabilirse ETHnin önü BTCden daha açık olacak. 

Ethereum yakın vadeli direnç seviyelerinin üzerine çıkmayı başarabilirse yukarı yönlü potansiyeli oldukça önem teşkil ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku