ETH nin 2021 de güçlü bir büyüme yolunda olduğunu gösteren 3 trend

0 0

Analistlere göre yılbaşından bugüne kadarki en yüksek seviyesi olan 490 Dolardan güçlü bir düşüş yaşayan Ethereum % 25lik bir düzeltmenin ardından makro açıdan yükselişte kalıyor.

Blockfyre teknik analiz başkanı olan bir analist kısa bir süre önce paylaştığı aşağıdaki grafik ile ETHnin son zamanlarda iki yükseliş makro teknik işareti oluşturduğunu ortaya koydu. ETH yükseliş trendinin oluştuğunu gösteren daha yüksek dipler oluştururken 715 günlük bir aralıktan kırıldı.

Ethereumun 2.0 yükseltmesinin yakın gelecekte sıfır aşamasının piyasaya sürülmesiyle başlaması planlanıyor.

“Grafikteki ETH Analizi: 2.0 geliyor HH + HL 715 günlük aralığın üstünde ATH tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir. Siz düşüş mü bekliyorsunuz? Satın al tut ve zengin ol.

Rekabet çok büyük

Ethereum kendi başına güçlü olsa da coinin ETHyi baskılayabilecek diğer blok zincirlerinden rekabet ile karşı karşıya kalması olasıdır.

Bloomberg tarafından 17 Ekimde yayınlanan bir makalede Polkadot bir Ethereum Blockchain katili olarak geçiyor. Öncülünden çok daha iyi bir kullanıcı deneyimini kolaylaştırmak için geliştiriciler tarafından özelleştirilebilir bir yan zincir ağı kullanan yakın zamanda başlatılan bir Blockchain ağıdır.

Outlier Ventures Polkadot gelişmelerinin sayısının artmaya başladığını ve ağ için iyi bir performans sergilediğini bildirdi.

Raporda “Geliştiricilerin Bitcoin ve Ethereuma olan ilgisi azalırken Polkadotta inşa edilen aylık aktif geliştiricilerin sayısı 12 ayda % 44 arttı” bilgisi yer aldı.

Şu anda yükselen bir Polkadotun ETH üzerinde ne kadar etkisi olacağı netlik göstermiyor. Ancak işlem maliyetinin hızla artması ve yüksek blok sürelerinin bazı gelişmeleri sınırlamaya başlamasından dolayı Ethereumun son aylarda bazı aksaklıklarla karşı karşıya kaldığını belirtmek gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku