ETH, güçlü bir haftalık kapanış yaptı

0 0

Ethereum son birkaç hafta boyunca Bitcoin tarafından görülen kazançları eşleştirmek için mücadele ediyor. Bu eğilim değişmeye başladı ve son ralli 380 Dolarlık en düşük seviyeden 460 Dolarlık en yüksek seviyeye yükseldi ve teknik görünümünü önemli ölçüde artırdı.

ETHnin Bitcoinin son bir aydaki kazançlarıyla eşleşmeden önce gitmek için bir yolu bulunuyor.

Yatırımcılardan biri Ethereumun Bitcoin ticaret paritesine karşı dibe vurduğuna dair bazı güçlü göstergeler gördüğünü belirtti.

ETH BTC ile birlikte konsolide oluyor

Ethereum 446 Dolardan  % 2nin biraz altında işlem görüyor. Bu son birkaç gün boyunca işlem gördüğü fiyat civarındadır ve alıcılar 450 Dolarlık direnci sıkıca kıramıyor.

Bu seviye ETH için oldukça önem arz ediyor ve bu direnci sağlam desteğe çevirmek 500 Doların üzerinde bir sonraki adımı görmek için ihtiyaç duyduğu şey olarak görülüyor.

Bu seviyenin üzerine çıkıp çıkamayacağı büyük olasılıkla öncelikle Bitcoine ve kripto pazarının geri kalanına bağlı olacak.

Haftalık ETH/BTC güçlü bir kapanışa işaret etse de zayıflık devam ediyor

Ethereumun yakın vadede göstereceği eğilim ile ilgili olarak bir analist Bitcoin ticaret paritesine karşı güçlü bir haftalık kapanışa sahip olmasına rağmen hala zayıflık belirtileri olduğunu açıkladı.

Dip sürecinin yeni başladığını ve tamamen dipten önce yapılması gereken hala bir iş olduğunu iddia etti.

“ETH/BTC için haftalık güçlü bir kapanış. Sanırım alt süreç şu anda başladı. Günlük eğilim hala çok düşüş eğilimi gösteriyor devam eden bir yükseliş eğilimi ortaya çıkmadan önce bir menzil oluşturmak ve sıfırlamak biraz zaman alacak. .0285i tutmak iyi bir başlangıç olurdu.”

Piyasa volatilitesinin artma olasılığı yüksek olduğu için önümüzdeki birkaç günün Ethereumun Bitcoine karşı görünümüne dair bir fikir vermesi gerekiyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku