ETH, en son bu oluşumu gösterdiğinde 3 ayda % 600 değer kazanmıştı

0 0

Ethereum Bitcoinin 14.100 Dolara yükselmesine rağmen son birkaç hafta içinde zayıf bir fiyat hareketi gördü. Mevcut durum itibariyle BTC 13.800 Dolarda yer alırken Ethereum 390 Dolardan işlem görüyor. ETH geçen yaz 490 Dolara kadar işlem görürken Bitcoin sadece 12.500 Dolara yükseldi.

Bu fiyat performansına rağmen analistler Ethereumun önümüzdeki aylarda bir önceki yükselişi gölgede bırakabilecek güçlü bir hareket görebileceğini düşünüyor.

Bir kripto varlık analisti Ethereumun Ichimoku bulutunun üzerinde dördüncü yükseliş TK recrossunu gösteren aşağıdaki grafiği paylaştı. Bu bir varlığın eğiliminin yükseliş eğiliminde olduğunu gösteren nadir bir teknik işaret olarak biliniyor.

Bu en son Ethereumun 200-300 Dolar civarında işlem gördüğü 2018in sonuna doğru görüldü. Tarih kendini tekrarlarsa Ethereum önümüzdeki aylarda üstel bir artış görecek.

Grafiğin önceki örnekleri de kayda değer rallinin başlangıcını işaret ediyor.

Bu yükseliş eğilimi ETHnin sonunda Bitcoini yukarı doğru takip edeceğine inanan diğer analistlerinkiyle uyumludur. Bununla birlikte varlığın BTCden daha iyi performans gösterip gösteremeyeceği başka bir sorudur.

ETH2 yolda

Ethereum’un daha yükseğe çıkma şansını destekleyen ETH2 güncellemesi yaklaşıyor.

Trustnodesa göre ConsenSysde ETH 2.0 geliştiricisi olan Ben Edgington ETH güncellemesinin bazılarının başlangıçta söylediklerinden daha yakın olabileceğine inanıyor:

Edgington Danny Blst kripto kitaplığının denetiminin önce tamamlanmasına izin vermek için konuşlandırmanın biraz geri çekildiğini söyledi. Bunun neden bir engelleyici olduğunu bilmiyorum çünkü ne mevduat sözleşmesi ne de resmi mevduat aracı bu kütüphaneyi kullanmıyor” dedi.

Analistler ETH2nin piyasaya sürülmesinin ETHyi bir stake primi ile aşılayacağı için parayı daha yükseğe çıkaracağını düşünüyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku