Analiste göre, BTC tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir harekete başlayabilir

0 0

Bitcoin 13.800 Dolarlık yakın vadeli temel direnç seviyesi civarında konsolide oluyor. Dün söz konusu seviyenin üzerinde yer alan varlık Aralık 2017de görünenden de daha yüksek olan aylık bir kapanışa tanıklık etti.

Bitcoinin 13.800 Dolar ile 14.000 Dolar arasındaki bölgeye vereceği tepki yakın vadede göstereceği eğilimin seyrini belirleyecek. Bu noktada güçlü bir ret ile karşılaşmanın korkunç sonuçları beraberinde getireceği tahminler arasında yer alıyor.

Bununla birlikte bir yatırımcı BTCnin tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesi için bu seviyenin üzerinde bir kırılmanın gerçekleşmesi gerektiğini belirtti. 

BTC temel dirençte konsolide oluyor

Bitcoin haber yazımı sırasında 13.800 Dolar seviyesinde yer alıyor. Son birkaç gündür işlem gördüğü yer olan söz konusu seviye alıcılar ve satıcılar tarafından kısa vadede kontrol edilemiyor.

Orta vadeli eğilimi boğaların elinde olan varlığın mevcut fiyatının üzerinde gerçekleşecek bir kırılmanın ilerleyen gün ve haftalarda oldukça önemli bir yükselişe neden olacağına dikkat çekmek gerekiyor.

BTC temel seviyeyi kırarsa yeni zirvelere yükselebilir

Bir analistin Twitter aracalığıyla birdirdiği üzere Bitcoin 13.880 Dolar seviyesinin üzerine çıktığı takdirde ciddi bir yükseliş yaşayacak.

Bu seviyenin üzerinde bir kırılmanın onu tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkaracağını söyledi.

“Bitcoinin tüm zamanların en yüksek ikinci aylık kapanışına ulaştığını biliyoruz. BTCnin önümüzdeki aylarda tüm zamanların en yüksek kapanışı için 13.880 Doların üzerine çıkması gerekiyor.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku