ETH de aşağı yönlü risk devam ediyor

0 0

Tüm kripto piyasasıyla birlikte ETH de keskin bir satış göründü. Bu satış baskısı büyük kripto para birimleri ve altcoinlerin düşüş yaşamasına sebep oldu. Bununla birlikte Ethereum ve Bitcoin birden fazla temel destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardı. Bu sebeple analistler boğaların sıkı bir şekilde kontrol altında olabileceğini ve yakın vadede yükselişe yardımcı olacağını belirtti.

Bitcoin mevcut durumda son birkaç hafta içinde olduğu 11.000 Dolarda yer alıyor. Ethereum ise 2020nin en yüksek seviyesini oluşturan 440 Doların da üzerinde işlem görüyor.

Bununla birlikte dün yükseliş gösterdiği 480 Dolarlık zirvenin üzerindeki son yüksek seviyelerden aşağı doğru işlem görüyor.

Bir analist Ethereumun Bitcoin ticaret çiftine karşı gördüğü güce işaret ediyor. Bu durumun piyasayı yükseltmekte yeterli olabileceğini düşünüyor.

Haber yazımı sırasında Ethereum 443 Dolar ile % 6dan daha fazla işlem görüyor. Bu dünün en yüksek seviyesi olan 480 Dolara kıyasla kayda değer bir düşüş gibi görünse de ETH teknik olarak güçlü olmaya devam ediyor.

Son birkaç gün baz alındığında Ethereum Bitcoinden daha iyi bir performans gösterdi. Bu bazı önemli BTC destek seviyelerinin üzerinde kalmasına izin verdi.

Bir analist bu seviyelerde bir kapanışın yakın vadeli görünümünü destekleyebileceğini belirtti.

ETHnin mücadele edebileceği önemli USD direnç seviyeleri

Bir başka analist yakın vadeli görünümü ile ilgili şu anda 440 Dolar bölgesindeki kilit direncinin altında sıkıştığını belirtti. Bu bölgedeki satış baskısı büyümesini yavaşlattı.

Grafik 466 Dolar ile 487 Dolar da dahil olmak üzere yakın vadede izlenecek diğer direnç seviyelerinden bazılarını gösteriyor.

Bir sonraki Ethereum trendleri büyük olasılıkla alıcıların 440 Dolar direnç bölgesinin üzerine çıkmak için yakın vadeli momentumu yeterince katalize edip edemeyeceğine bağlı olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku