Ethereum Balinası Rekor Kırdı: 500 Milyar Shiba Inu!

12.708

İsmi bilinmeyen bir Ethereum (ETH) balina cüzdanı, piyasa satışlarının ortasında çok sayıda Shiba Inu token’ı satın alıyor. Kripto para piyasasındaki en güçlü düzeltmelerden biri gerçekleşirken, balinalar varlıklarını artırmaya ve bu cüzdan yarım trilyon token satın alırken özellikle bazı SHIB token’larını biriktirmeye karar verdi.

Göstergeler, ETH balinasının yaptığı son satın almanın düşüşü engellemediğini gösteriyor

Yakın bir zaman önce öğrenildiğine göre anonim bir Ethereum (ETH) balinası büyük miktarlarda Shiba Inu token’ı satın aldı. Bu satın alma ile, genel kripto para piyasasındaki düşüş eğilimi devam ederken balinaların varlıklarını artırmaya çalıştığı anlaşılıyor. Analistler bu beklenmedik satın almanın zamanlamasının oldukça iyi olduğunu düşünüyor. Çünkü meme temalı kripto para birimi hafta sonu bir toparlanma rallisi yaşıyordu. Ancak SHIB’deki bu ralli daha sonra pazartesi günü finans piyasalarının açılmasıyla durdu.

Kripto piyasa analistlerine göre Ethereum balinasının yaptığı en son satın alma hem piyasa düşüşünü satın almayı hem de piyasadaki toparlanma rallisini desteklemeyi hedeflemiş olabilir. Bununla birlikte Trading View’deki çizelgeye göre, ETH balinası tarafından gerçekleştirilen bu büyük satın alma, SHIB’i kripto piyasasının ana eğilimini takip etmekten kurtarmayı başaramıyor. Hafta sonu neredeyse yüzde 16’lık bir fiyat artışı kaydeden Shiba Inu (SHIB) daha sonra hızla 0,00002 doların altına geriledi ve Ekim 2021’in başından beri piyasanın görmediği bir değere ulaştı.

Shiba Inu (SHIB), ETH balinaları arasında birinciliği geri kazanamadı

SHIB daha önce balina olarak adlandırılan büyük Ethereum cüzdanlarının en büyük holdingi olarak ilk sırayı geri almaya çalışıyordu. Ancak Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, FTT token’ı balinalar tarafından tutulan 1,3 milyar dolarlık bir yatırımla ilk sırada yer aldı. Piyasadaki son düşüşün ardından, Shiba Inu (SHIB)’nun piyasa değeri önemli ölçüde düşerek yazım sırasında 10,586,998,796 dolar değerinde seyrediyor.

Uzmanlar bu seviyenin, balinaların yaklaşık 1,2 milyar dolar değerinde Shiba Inu (SHIB) token’ı tuttuğu ekim ayındaki yüzde 1000’lik boğa koşusundan bu yana en düşük seviye olduğunu belirtiyor. Piyasa değerine göre en büyük 15 kripto para birimi olan memecoin yazım sırasında son bir hafta içinde yüzde 32,21 ve son 24 saatte yüzde 11,46 oranında bir düşüş ile 0,00001941 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku