ETH 2.0 duyurusuna rağmen, ETH nin yükselişe geçmemesi endişe verici

0 0

Son birkaç gün ve hafta boyunca daha da yükselişe geçen BTCnin yakın vadeli eğilimi üzerinde alıcılar ve satıcılar herhangi bir kontrol elde edemiyor. Ayrıca ETHde BTC gibi düşük bir performans gösterdi. 

Bu fiyat hareketi altseasonu beklemeye aldı ve BTC yükselişi sürdürürken piyasanın geri kalanı durağan kaldı. 

Yatırımcılardan biri ETH 2.0ın  piyasaya sürülmesiyle ilgili haberlere sert tepki vermesi de dahil olmak üzere ETH fiyat hareketinden endişe duymanın bazı nedenleri olduğunu belirtti.

Boğaların yükseliş trendini tetiklemesiyle ETH canlanıyor

Ethereum yazım sırasında 410 Dolardan  % 2nin biraz altında işlem görüyor. Alıcılar bugün bir miktar ivme kazanmaya çalışıyor ancak şu ana kadar başarı elde edemedi.

Büyük ihtimalle orta vadede kripto trendleri son birkaç ay boyunca güçlü olan 420 Dolar direnç seviyesinin üzerine çıkıp çıkamayacağına bağlı olacak.

Dün boğalar varlığı Ethereum 2.0 ağ güncellemesinin yakında piyasaya sürülmesiyle ilgili haberler nedeniyle  % 10un altında  bir artış ile 380 Dolardan 400 Doların üzerine çıkardı.

Eth 2.0 staking sözleşmesinin dağıtımı da dün kayda değer bir gelişme olarak kaydedildi ancak boğalar çok hevesli görünmedi.

Analiste göre ETH fiyat hareketi

Bir analist ETH 2.0 haberlerinin arkasında henüz kayda değer bir yükseliş olmamasından endişe duyduğunu açıkladı.

Analiste göre 390 Doların üzerine çıkamadığı takdirde varlık kısa bir kırılma yaşayacak.

“ETH 2.0 haberlerinin arkasından uygun bir likidite bölgesine bile girememesi endişe verici. Şimdiye kadar 1 günlük bir yükselişten başka bir şey olmadı ve hatta panik bir satış yaptı. Planım (açık bir güç ortaya çıkmadığı sürece) mavi kutuyu kısaltmak veya 390 Dolar başarısız olursa 360 Dolara kadar kısa bir kırılma yapmak.”

Mevcut trendini değiştiremeyip 420 Doların üzerine yükselemediği takdirde ETHnin daha fazla düşüş yaşayacağı ihtimali bulunuyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku