Beyaz Saray Eski Danışmanından Ethereum ve Cardano Açıklaması: Hazır Olun!

1.258

SkyBridge Capital hedge fonunun başkanı, Ethereum ve ADA’nın gelecekte Bitcoin ile birlikte yükselmeye devam etmesinin muhtemel nedenlerini ortaya koydu.

Scaramucci, Bitcoin’in keskin düşüşe rağmen, hala 100.000 dolara yükseleceğine inanıyor

SkyBridge Capital CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin’in yılsonuna kadar 100.000 dolara ulaşabileceğine hala inanıyor. Ayrıca, Cardano (ADA) ve  Ethereum (ETH)’un yükselmeye devam edeceği görüşünü sürdürüyor. Scaramucci yakın zamanda bir Squawk Box bölümünde yer aldı ve sunucu Andrew Ross Sorkin’e Bitcoin’in sadece iki saat içinde yaklaşık 5,500 dolar düşüş yaşadığı son zamanlardaki büyük düşüşüne nasıl baktığını anlattı. Varlık yönetim fonu başkanı, El Salvador’un Bitcoin’i yasal ödeme aracı ilan edip 400 BTC satın aldığı haberi üzerine Bitcoin’in muhtemelen hızla yükseldiğini düşünüyor. Yine de, o zaman piyasada çok fazla kaldıraç olduğunu ve son kırk sekiz saat içinde her şeyin havaya uçtuğunu söyledi. Bu nedenle, amiral gemisi kripto para birimi keskin bir şekilde düştü. Bu düşüşten altcoinler de etkilendi. Ethereum %12 oranında değer kaybı yaşadı.

Ancak Scaramucci, Bitcoin ve temellerine olan talebin iyileşmeye devam ettiğinden emin. Özellikle, BTC hakkında neredeyse her gün birçok olumlu haberin ortaya çıktığını belirtiyor. Bu haberlere örnek vermek gerekirse; yeni cüzdanlar, ağda daha yüksek aktivite, SEC tarafından yüksek Bitcoin vadeli ETF onayı şansı, vb. 29 bin dolarlık alana hızlı fiyat düşüşüne rağmen, hala Bitcoin’in yılsonuna kadar 100 bin dolara ulaşabileceğine inanıyor. Temmuz ortasından bu yana yüzde 70’ten fazla değer kazanan Bitcoin, salı günü 52 bin dolardan 43 bin dolara kadar geriledikten sonra, yazımız hazırlanırken 46.227,05 dolar civarında işlem görüyor. Ethereum (ETH)’daki değer kaybı ise yüzde 12’ye yaklaştı. ETH fiyatı 3 bin 452 dolara indi.

Ethereum ve ADA için olumlu beklentiler

Scaramucci ayrıca şu anda kripto para piyasasında birçok harika şeyin gerçekleştiğinden bahsetti. Özellikle, giderek daha fazla dapp başlatılıyor. Bu nedenle, Algo, Cardano ve Ethereum gibi kripto para birimleri, şimdi ve uzun vadede birçok farklı kullanım özelliğine sahip oldukları için yükselmeye devam edeceği beklentisi devam ediyor.

"Görsel:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku