Eski ABD Kongre Üyesinden Çarpıcı Shiba Inu Tahmini: Mümkün!

168
Dağıtılmış veri ağı PAC Protokolü’nün kurucusu ve eski Cumhuriyetçi kongre adayı David Gokhshtein, Shiba Inu (SHIB) için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gokhshtein: Shiba Inu, 0.001 dolara ulaşabilir.

Gokhshtein, SHIB’in 0,001 doları bulma şansının olduğunu, ancak 1 dolarlık hedefin mümkün olmadığını vurguladı. SHIB, an itibariyle 0.000026 dolardan işlem görüyor. Bu, 1 dolar seviyesine ulaşmak için yüzde 3,6 milyon artışa ihtiyaç duyacağı anlamına geliyor. Politikacı, köpek temalı tokenin en az 0,001 dolara ulaşmasını bekliyor. SHIB topluluğu, bu fiyat  hedefi için yöneticiyi eleştirdi ve SHIB’in arkasındaki geliştiricilerin henüz daha fazla coin yakma mekanizması açıklamadığını savundu. Bundan önce Gokhshtein, SHIB’nin Robinhood’a eklenmesinin kripto para endüstrisi için “harika bir gelişme” olduğunu belirtmişti. KriptoArena’nın bildirdiği gibi Robinhood, Shiba Inu’nun yanı sıra, Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP)’u da listeledi. Gokhshtein’a göre SHIB, daha fazla yatırımcıyı Bitcoin (BTC) ve Ether’e (ETH) çekmeye yardımcı olabilir.

SHIB geliştirme ekibi, tokenin daha fazla ana akım kabul görmesine yardımcı olmak için büyük çaba gösteriyor. Metaverse projesinin piyasaya sürülmesinin ardından, artık kullanıcılar için 36 binden fazla arazi için 3 günlük bir teklif verme etkinliği başladı. Shiba Inu topluluğu üyesi Milkshake, SHIB’nin arazi parsellerine resim ve logo eklemek ve ayrıca yeniden adlandırmak için kullanılacağını kaydetti. İlginç bir şekilde, bu özellik Shiba Inu yakmaya yardımcı olacak. SHIB ayrıca, sanal alanda en yüksek değere sahip arsalar olan HUBS kiralamak için kullanılacak. Bu arada, arazileri satın almak ve erken erişime sahip olmak için kullanıcıların Leash veya Shiboshi tokenlerine sahip olması gerekir.

 

Coin yakma, SHIB fiyatı üzerinde etkili oluyor

Robinhood, kullanıcılarına 100 bin değerinde SHIB verdi. Listeleme, yatırım uygulaması için bile büyük bir dönüm noktası olarak görünüyor. SHIB, listeleme haberlerini takiben yüzde 17 arttı SHIB, Robinhood gerçek haberlerine olumlu tepki verdi. Asıl soru, bu rallinin ne kadar süreceği ve fiyatı ne kadar yükselteceği. Birçok analist, yüksek piyasa değeri nedeniyle SHIB’nin fiyatının yükselmesi olasılığını reddetti. Ancak proje, fiyatı artırmak için dolaşımdaki arzı azaltmak için son zamanlarda milyonlarca token yaktı.

Shiba Inu (SHIB)'da Yeni Rekor Kırıldı! İşte Detaylar!

Bunun başarılı olup olmadığını zaman gösterecek. Öte yandan Robinhood, platformunda aylık 22,5 milyon kullanıcıya hizmet veriyor. Birçok yatırımcıya SHIB sunmak, fiyatı artırbilir. En güçlü topluluklardan birine sahip olan Shiba Inu, fiyatında ivme kazanabilir.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Zycrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku