Shiba Inu (SHI)’dan İkinci Fırsat: Metaverse

1.206

İlk fırsatı kaçırdıysanız, şimdi arazi satışı için yeni başlayan etkinliğe katılabilirsiniz. SHIB: The Metaverse’deki Shiba Inu sanal gerçeklik arazisinin ilk satış etkinliğinin tamamlanmasının ardından, projenin geliştiricileri, Holder Etkinliği olarak adlandırılan ikinci aşamayı başlattığını duyurdu.

Shiba Inu holder etkinliğinin detayları

13 Nisan’ın erken saatlerinden itibaren 72 saat süren satış etkinliği, nihayet SHIB: The Metaverse’in resmi duyurusunda planlandığı gibi bugün sona erdi. Köpek temalı kripto para Shiba Inu geliştirici ekibi yaptığı bir duyuruda şöyle belirtti:

ShibArmy : heyecan vericiydi!!

Bid Etkinliği’ne katıldığınız için teşekkür ederiz! Şimdi bir sonraki aşamamız olan Sabit Fiyatlı Holder Etkinliği’ni tanıtıyoruz!

Gelişmeye bağlı olarak, Teklif Etkinliğinde satın alınmayan kalan araziler, üç günlük sanal arazi satış etkinliğini kaçıran LEASH ve Shiboshi sahiplerine sunulacak. 72 saat süren Teklif Etkinliğinden farklı olarak, Holder Etkinliğinin ilk erken aşamadan hemen sonra başlayarak olan yedi gün sürmesi bekleniyor. Holder Etkinliği yalnızca Leash ve Shiboshi para birimlerini programlarına kilitleyen yatırımcılara açık olacaktır. Shiba Inu tarafından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Hatırlatma olarak, Holder Etkinliğine erken erişim için $LEASH veya #SHIBOSHI’nin kilitli olması gerektiğini lütfen not edin.

Holder Etkinliği için arsa fiyatları

Teklif Etkinliğine benzer şekilde, potansiyel yatırımcıların Silver Fur için minimum 0,2 ETH ve Gold Tail için 0,3 ETH teklif vermeleri beklendiği için, sanal arazi fiyatları Holder Etkinliğinde sabit kalacaktır. Platin Paw ve Diamond Teeth için en düşük teklifler sırasıyla 0,5 ETH ve 1 ETH’dir. Fiyatlar sabit olsa da, araziyi satın almak için kullanıcıların önerebilecekleri bir maksimum fiyat yoktur. Bildirildiği üzere, yakın zamanda sonuçlandırılan Teklif Etkinliğinde Diamond Teeth katmanındaki bir arsa için yapılan en yüksek teklif, o kategorideki bir arsanın 1 ETH sabit fiyata sahip olmasına rağmen 6,5 Ethereum idi.

Bu makalede yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasası oldukça spekülatiftir ve piyasa büyük ölçüde düzenlemeye tabi değildir. Bu nedenle yatırım yaparken risk altında olduğunuzu bilmeniz ve iyi bir araştırma yaparak karar vermeniz gerekir. Kriptoarena.com olarak hazırladığımız diğer altcoin makalelerine de göz atmayı unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku