EOS’un beklenen platformu nihayet açıldı

0 4

EOS şirketi Block.one tarafından geliştirilen sosyal medya platformu Voice bugün itibariyle dünyaya açıldı.

Voice tarafından gönderilen e-postada “Erken açılıyor. Artık bekleyemedik. Geleneksel sosyal medya platformları özellikle bu küresel anda toplum için çalışmaz. Sosyal medyayı teknoloji devlerinden geri almalıyız” denildi…

Voice CEOsu Salah Zalatimonun yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz birkaç ayı blok zincirimizin hızını ve ölçeğini artırarak geçirdik ve bugün platformumuzu dünya çapında okuyuculara açmaktan gurur duyuyoruz. Dünyadaki herkes bugünden Ses paylaşımlarını okuyabilir ancak yalnızca kayıtlı topluluk üyelerimiz paylaşabilir” dedi.

Bunun yanında “15 Ağustos itibariyle erken erişim yoluyla kaydolan herkes dünyanın her yerinden arkadaşlarınızı Voicea katılmaya ve topluluklar oluşturmaya davet edebilecek” ifadeleri kullanıldı ve bu yılın sürekli iyileştirme ve optimizasyon süreci ile harcanacağı kaydedildi.

Voice geliştiricileri geçen yıldan bu yana platform üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyordu. Platform 14 Şubat Sevgililer Gününde beta sürümüyle piyasaya sürüldü ancak yalnızca ABD sakinleri erişebildi. Bu arada şirket Voice.com alan adı için sadece 30 milyon dolar ödedi. Block.one Mart ayında Voicea 150 milyon dolar yatırım yaptığını açıkladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku