Eos, Tron ve Bitcoin Cash i çevreleyen geliştirici etkinliği düştü

0 1

Blockchain ve Al investment firm Outlier Ventures tarafından yayınlanan bir rapor geliştirici etkinliğinde önde gelen 12 blok zinciri ve kripto para birimi projesinde ortalama % 20lik bir düşüş buldu.

Outlier Venturesın 2020 yılının ikinci çeyreğine ait Blockchain Geliştirici Raporunda firma en iyi pazarlar için Bitcoin Cash ( BCH ) Eos ( EOS ) ve Tron ( TRX ) için geliştirmenin yarı yarıya düştüğünü belirtti.

Geliştirmede geri çekilmeye rağmen firma Theta ( THETA ) ve Cardano ( ADA ) ile temel kripto güncellemelerinde sırasıyla % 931 ve % 580lik artışların görüldüğü çeşitli kripto projelerini çevreleyen bazı güçlü geliştirici etkinliği olduğunu belirtiyor .

En iyi kripto projeleri geliştirmedeki oynamaları görüyor

Eos projedeki en hızlı düşüşü gördü ve Haziran ayında projenin ana ağı piyasaya sürüldüğünde geliştiricide % 86lık bir düşüş yaşandı.

Bitcoin Cash faaliyetteki ikinci en büyük düşüşle birlikte % 63lük bir gelişme kaydetti. Outlier Ventures düşüşün çoğunu Kasım 2018de gerçekleşen Bitcoin SV ( BSV ) çatalıyla ilişkilendiriyor.

Tron ayrıca % 53lük bir düşüşle birlikte gelişimde ağır bir geri çekilme gördü.

Cardano Bitcoin (BTC) Ethereum (ETH) ve Cordanın hepsi yaklaşık % 20lik bir düşüş yaşarken Ripple (XRP) Hyperledger ve Stellar (XLM) da yıllık bazda gelişme düşüşleri gösterdi.

Polkadot ve Cosmos (ATOM) toplam gelişimde sırasıyla %15 ve %44 oranında artış gösteren tek projeler olarak kaydedildi.

Çoğu kripto için kod güncellemesi artıyor

Raporda ayrıca piyasa değeri ilk Corda ve Hyperledger tarafından en iyi 30 açık kaynak protokolü için haftalık taahhüt ve kod güncelleme sayısı ölçüldü.

Eos Tron ve MakerDAO ( MKR ) için haftalık kod güncellemeleri VeChain ( VET ) Stellar BSV Neo ( NEO ) Crypto.com ( CRO ) ile sırasıyla % 94 % 96 ve % 98 gibi büyük güncelleme düşüşleri gördü Cosmos IOTA ( MIOTA ) ve Polkadot da genel olarak düşüş kaydetti.

Bununla birlikte incelenen projelerin % 50den fazlası Ethereum Classic ( VB ) Chainlink ( LINK ) ve Bitcoin dahil olmak üzere kod güncellemelerinde önemli bir artış gördü.

 

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku