‘En son düşüşte daha fazla Bitcoin aldım’

0 0

Kripto para yatırım şirketi Morgan Creek Digitalin kurucu ortağı Anthony Pompliano Bitcoinin fiyatındaki tarihsel düşüşlere ve oynaklığa rağmen önde gelen kripto para biriminin geleceği konusunda iyimser. Ayrıca Pompliano son düşüşte daha fazla Bitcoin satın aldığını söyledi.

BİTCOİN İÇİN UMUT VEREN AÇIKLAMA… TIKLAYIN

Kripto topluluğunun etkili isimlerinden Pompliano Bitcoin pazarında inanılmaz bir baskı olduğunu ancak ağda hiçbir şeyin değişmediğini belirtti. Ağın tamamen istikrarlı bir şekilde çalışmaya devam ettiğini vurgulayan Pompliano sözlerine şöyle devam etti: “Tabii ki iyimseriz. Bu hafta başında söylediğim gibi daha fazla Bitcoin aldım. Morgan Creekle daha fazla Bitcoin aldık.”

“2008de yaptılar ve tekrar yapacaklar”

Makroekonomik sahnedeki son gelişmelerin Bitcoin için roket yakıtı olduğundan emin olduğunu belirten Pompliano “Bitcoin ve diğer varlıkların fiyatlarının ne kadar düştüğünü görürsek daha fazla Fed ve diğerleri devreye girecek ve parasal teşvikler yaratacak” dedi. Bunun sonunda yatırımcıların altın ve Bitcoin ile karşılaşacağını iddia eden isim “Bunu 2008de yaptılar ve şimdi tekrar yapacaklar” şeklinde konuştu.

Pomplianoya göre Bitcoin blok ödülü bölünmesi nedeniyle altın üzerinde belirgin bir avantaja sahip. Facebookun eski ürün müdürü “Faiz kesintileri parasal genişleme ve ardından Bitcoin yarısını göreceksiniz. Her şey neredeyse aynı anda olacak. Ve bence Bitcoin birçok insan için çok hızlı bir şekilde inanılmaz derecede çekici olacak” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku