Bitcoin için umut veren açıklama

0 0

Bitcoin 12 Martta başlayan satış dalgasından sonra bugün yaklaşık 5 bin dolar geriledi. Mayıs ayında gerçekleşecek blok ödülünün yarısına yaklaşırken baskın fikir fiyatın pazarda artacağıydı. Beklenen güne iki aydan az bir süre kaldı ve birkaç hafta önce kripto para yüzde 50nin altında.

KRİPTO PİYASALARI İÇİN İLGİNÇ BİR TESPİT… TIKLAYIN

Küresel piyasalar titriyor ve yeni bir ekonomik kriz daha belirgin hale gelirken Bitcoindeki fiyat düşüşü bazılarını hayal kırıklığına uğrattı. Önde gelen kripto paranın küresel ekonomik krizde güçlü bir performans sergilemesini bekleyenler biraz daha beklemek zorunda kalabilirler.

Öte yandan Tyler Winklevossun yorumları Bitcoinin son fiyat hareketlerinden sonra hayal kırıklığına uğramış birçok kişi için umut verici olabilir. Winklevoss “Bu felaketten çok daha güçlü olacak. 10 yıl gün olarak ölçülmez” ifadelerini kullandı.

Tyler Winklevoss ikiz Cameron Winklevoss ile birlikte Bitcoinin en büyük destekçileri. Mark Zuckerbergin Facebooku yaratırken kendi fikirlerini çaldığını ve böylece ünlendiğini iddia ederek girdikleri yasal mücadeleyi kazanan ikiz kardeşler ilk birkaç yıldır Bitcoine yatırım yapıyorlar. Winklevossun 100.000 Bitcoine sahip olduğu bilinmektedir. Bu açıdan ikizler piyasadaki en etkili isimler arasındadır. Bu arada Winklevoss Gemini adında bir kripto para borsası da işletiyor.

İkizler Bitcoinin uzun vadeli geleceğine şiddetle inanıyorlar. Tyler Winklevoss Bitcoinin fiyatı Aralık 2017de 20 bin dolara yükselse de fiyat 380 bin dolara ulaşsa bile Bitcoinlerini satamadıklarını söylemişti. Winklevoss “Bitcoinin fiyatı 380 bin 950 dolara ulaşsa bile orada satış yapacağımızdan emin değilim. Bitcoin altından daha fazlası – Programlanabilir bir değer deposu. Yenilik yapmaya devam edebilir” diye konuştu.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku