En son Bitcoin düşüşünü öngören analist: Bitcoin 4 bin dolara düşebilir

0 0

Bitcoinin 12 bin dolardan 10 bin dolara düşeceğini doğru tahmin eden popüler bir kripto analisti yatırımcılar ve “dip satın alma” meraklılarını Bitcoinin fiyatının kısa vadede uçurumdan düşeceği konusunda uyarıyor.

Sektörde Crypto Whale olarak bilinen anonim analist 33 bin Twitter takipçisine Bitcoinin (BTC) değerinin yüzde 60ını kaybetme ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor.

“Bitcoin ve hisse senetleri önümüzdeki birkaç ay içinde büyülü destek hatlarından yavaşça geçerken genel fikir düşüşü satın almak olacak. Uzaklaş. Burada herhangi bir “dip” satın almıyorsunuz. Hala martın düşük seviyelerinden itibaren yüzde 300lük bir primle satın alıyorsunuz.

4 bin dolar

Yatırımcı BTCnin tüm zamanların en yüksek seviyelerine uzun vadeli bir yol açmadan önce muhtemelen 4 bin doların altına çekileceğini söyleyerek “Daha önce de bahsettiğim gibi tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmadan önce 4 bin doların altında tekrar ziyaret etme riskimiz daha yüksek. Her ihtimale karşı kenarda fazladan paranız olmalı. Yatırımcılar buna geri kaçarken şimdilik kısa vadede doların güzel bir şekilde toparlanacağını tahmin ediyorum” dedi…

Crypto Whale Başkan Donald Trumpın geçen yıl sadece Twitterda Bitcoini eleştirmesinin fiyatı sekiz ayda 13 bin 500 dolardan 3 bin 500 dolara düşürdüğünü hatırlatarak düzenlemelerin kripto fiyatları üzerinde kısa vadede felç edici bir etkisi olabileceğini söylüyor.

Bununla birlikte diğer Twitter kullanıcıları bunun yanıltıcı bir argüman olduğunu söylüyor ve Trumpın tweet atmadan önce Bitcoinin fiyatının düşmeye başladığını belirterek. Ayrıca Bitcoinin kayıplarının çoğunun mart ayında pandemiye bağlı borsa düşüşüyle ​​bağlantılı olduğuna dikkat çekiyorlar.

Crypto Whale yine de düzenlemelerin uzun vadede kripto endüstrisi için iyi olacağına ancak kısa vadede Bitcoin ve altcoinleri “yok edeceğine” inanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku