Bu sinyal Bitcoin’in 11 bin 300 dolara çıkabileceğini gösteriyor

0 0

Yatırımcılar Bitcoin’in 10 bin 500 dolarlık direncinin üzerinde kalamaması üzerine yeni senaryolar oluşturmaya başladı.

Günlük grafik en üst sıradaki dijital varlığın bir flama şeklinde daraldığını gösteriyor. Bitcoin 9 bin 838 dolarda çift dip yaptığından beri BTC fiyatı daha sıkı bir aralığa sıkıştıran daha yüksek bir düşüş modeli oluşturdu.

İşlem hacmi hala arzulanan çok şey bırakırken hareketli ortalama yakınsama sapma göstergesi MACDnin sinyal hattına yaklaştığını ve histogramdaki daha kısa çubuklar satışın yavaşladığını gösteriyor. Bunun yanında RSI orta çizginin altında kalıyor ve BTC şu anda 100 günlük hareketli ortalamanın üzerinde

Eğer fiyat tekrar 10 bin 500 doları geçebilirse boğalar 10 bin 500 – 11 bin dolar arasındaki VPVR açığından yararlanmaya çalışacak.

 itcoin fiyatı daha kararlı bir harekete doğru konsolide olmaya devam ederken altcoinler sadece bir hafta öncesinin güçlü destekleri olan kilit direnç seviyelerini test etmek için yükseldi.

CoinMarketCape göre genel kripto para birimi piyasa değeri şu anda 334 milyar dolar ve Bitcoinin baskınlık endeksi şu anda yüzde 568.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku