En iyi kripto borsası VIP, Bitcoin görünümünü açıkladı

0 4

ABD merkezli kripto borsası Kraken VIP yatırımcıları için halka bir rapor yayınladı. Yeni görünüm Bitcoinin iki yıl ayı piyasasına son verecek büyük bir kırılmanın eşiğinde olabileceğini gösteriyor.

Rapor 2017den beri büyük bir yükseliş flaması içindeki en büyük kripto para biriminin hareketini izliyor. Kraken Bitcoinin modelden kurtulmak ve yeni bir boğa döngüsüne girmesi için sağlam bir konumda olduğunu söylüyor.

“Bitcoin iki aydır yatay bir seyir izlediği ve kırılma direncinin % + 10luk bir fırlamadan uzak kaldığı için birçok piyasa katılımcısı Bitcoinin önemli ölçüde daha yüksek hareket etmeye hazır olduğuna inanıyor. Bu inanç Bitcoinin 50 haftalık hareketli ortalamasının zırhlı destek olarak kanıtlanmaya devam ettiği gerçeğine de dayanıyor.

Boğalar BTC pazarının kontrolünü talep etmeden önce Kraken uzun vadeli diyagonal direnci ihlal etmenin sadece ilk adım olduğunu söylüyor.

“Bitcoin başarılı bir kopuşu teyit etmeden ve çok yıllı bir makro düşüş trendini geçersiz kılmadan önce BTCnin daha yüksek bir en yüksek seviyeye çıkmak için 10.500 dolardan fazla tırmanması gerekecek.”

Ancak Kraken önde gelen kripto para biriminin henüz tehlikeyi atlatamadığı konusunda uyarıyor. Yaklaşık 9255 dolarlık mevcut fiyattan %35lik bir düşüş olasılık içerisinde yer alıyor.

“Bitcoinin yakında dirençten kurtulup karar vermesi ve boğa döngüsüne girmesi ya da kabaca 6.000 dolar ile 7000 dolar arasında yeniden destek alması gerekecek.”

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku