En iyi 3 fiyat tahmini hangileri…

0 0

Hakimiyet savaşı piyasayı etkiliyor ve birkaç gün süren türbülansın habercisi oldu.

Bitcoin ve Ethereum arasındaki mücadele haftalar süren ferahlık sonrasında büyük ölçüde aşırı satın alınan Altcoin segmentini incitiyor.

Ripple İlk 3ten en çok etkilenen ve yüksek riskli bir ortama geri adım atıyor.

İşlem haftası sona eriyor ve kripto pazar liderleri insanları tatile çıkmaya ve şans eseri bir şey olup olmadığını görmek için birkaç hafta içinde geri dönmeye davet ediyor gibi görünüyor.

BITCOIN’DE BOĞALAR GÜNÜ KURTARABILECEK MI? TIKLAYIN

Mevcut düşük hareketlilik aktif borsacılar için asla rahat değildir bugünün aşırı sakinliğinin gelecekte istikrarsızlık patlamasının başlangıcı olduğunun farkındalar.

Strateji basittir sınıra kadar sıkıcı kalıcı şüphe ve zihinsel tükenme.

Sonuç zayıfkararlardır çünkü herhangi bir karar vermek için yeterli bilgi yoktur.

Piyasanın ilişkisel yapısında değişken para birimlerinin “eski ekonomisine” karşı düşük hareketlileğe çok fazla etkiye sahip değildir ve çıkarılacak ve analiz edilecek bilgiler vardır.

Hakimiyet çizelgeleri ve ETH / BTC çiftinin günlük analizinden sonra bugün bence en iyi gerçekleştirme şansına sahip olan senaryoyu sunuyorum.

Bitcoin hakimiyet tablosunda artan bir momentum (A) ve farklı yapılandırılmış bir RSI (B) ile kısa vadeli alıcıların ilgisi vardı. Dövülmeye karşı direnç (sinyal) 64. Hakimiyet seviyesinde (C) ve hedefler önce 66.25 seviyesinde 200 günlük basit hareketli ortalamada (D) daha sonra 67.14te (E) düşüş kanalı tavanında olabilir. .

Ethereum durumunda grafik düşüş senaryosuna (F) nasıl döndüğünü gösteriyor ve bugün% 10 hakimiyet seviyesini kaybediyor. Dahası önce% 9.79 (G) seviyesine daha sonra ikinci desteği bulabildiği 7.49 (H) seviyesine doğru gidiyor. Teknik göstergeler hareketin yoğun ve bir süre olabileceğini gösteren çok agresif bir düşüş profili göstermektedir.

ETH / BTC şeması bu senaryonun anahtarını tutar. Kripto haçı 0.0258 (J) de destek seviyesini kaybediyor ve hızlı bir şekilde 0.0248 (K) da ilk destek seviyesine geçiyor. Bu destek seviyesinden hareket önceki senaryoda (L) üçgen figürün üst sınırını işaretleyen trend çizgisine kadar uzanabilir.

Üç grafiğin ortak gözleminin sonucu şu anda gerçekleşmekte ve kısa vadede Bitere ve Ethereuma karşı Altcoin segmentindeki artışları göstermektedir. Bitcoin hakimiyet çizelgesi hedeflerine ulaştığında ETH / BTC çizelgesi destek bulacak ve yeni bir dönüş olacak / Bu senaryoda Ethereum hakimiyet savaşında tekrar liderlik yapacak.

ETH / BTC

ETH / BTC şu anda 0.02549da işlem görüyor ve senaryo analizinde tartışıldığı gibi destek arayışında hızla ilerliyor.

Mevcut fiyatın üstünde ilk direnç seviyesi 0.0248de ikincisi 0.0275te ve üçüncüsü 0.0298de.

Mevcut fiyatın altında ilk destek seviyesi 0.0248de ikincisi 0.0276da ve üçüncüsü 0.0235te.

Günlük grafikteki MACD aşağı doğru ilerliyor ve birkaç dakika önce başlayan hareketi sadakatle işaret ediyor. Haç en azından göstergenin sıfır seviyesine ulaşıncaya kadar hareket edecek alana sahiptir.

Günlük grafikteki DMI yukarı yönlü harekete hızla tepki veren ayıların ve satıcıların pozisyonlarına çok yakın olduklarını göstermektedir. ADX hattı tarafından desteklenmeyen boğalar Ethereumun zayıflığını doğrular ve gücünü kaybetmeye devam eder. Bu eşleşme liderlikte bir değişikliğe gidiyor.

BTC / USD

BTC / USD şu anda 9.120 $ dan işlem görüyor ve kripto tahtasının iç türbülansını zar zor yansıtıyor. Borsa güvenlik için bir hamle yapıyor ve Bitcoine doğru dönüyor.

Mevcut fiyatın üstünde ilk direnç seviyesi 9.200 dolar ikincisi 9.650 dolar ve üçüncüsü 10.400 dolar.

Mevcut fiyatın altında ilk destek seviyesi 8.840 $ ikincisi 8.535 $ ve üçüncüsü 8.200 $ dır.

Günlük grafik MACD hiçbir değişiklik göstermese de bugünkü işlemin sonunda sıfır seviyelerinin altına düşebilir.

Günlük grafikteki DMI güç kazanan ve ADX hattından uzaklaşan ayıları gösterir. Boğalar güç kaybetmeye devam ediyor ve çiftin liderliğini tartışmaya hiç ilgi göstermiyor.

ETH / USD

ETH / USD şu anda 232 $ civarında işlem görüyor ve bu düşüş bölümünde Bitcoininkinden daha kötü bir düşüşe sahip olacağını doğrulıyor. Kriptoların Kralı günlerdir aşağı yönlü bir aşamadayken Ethereum hareketini geliştirmeye yeni başladı.

Mevcut fiyatın üstünde ilk direnç seviyesi 234 dolar ikincisi 245 dolar ve üçüncüsü 260 dolar.

Mevcut fiyatın altında ilk destek seviyesi 220 $ ikincisi 200 $ ve üçüncüsü 186 $ dır.

Günlük grafikteki MACD profilde önemli bir değişiklik göstermiyor ancak bugünkü oturumun sonundaki etki önemli ölçüde değişmiş olabilir.

Günlük grafikteki DMI liderliği boğalardan koparmanın eşiğinde gösteriyor. Borsanın her iki tarafı da savaşı kazanan tarafın lehine olacak bir pozisyon olan ADX hattında.

XRP / USD

XRP / USD şu anda 0.1918 $ dan işlem görüyor ve sonunda tüm bu teknik yaygara kurbanı olacak. Ripple yükseliş senaryosundan uzaklaşıyor ve onu cehennemden ayıran birkaç desteğe doğru ilerliyor.

Mevcut fiyatın üstünde ilk direnç seviyesi 0.20 $ ikincisi 0.202 $ ve üçüncüsü 0.21 $ dır.

Mevcut fiyatın altında ilk destek seviyesi 0.184 $ ikincisi 0.164 $ ve üçüncüsü 0.14 $ dır.

Günlük grafikteki MACD yükseliş profilini kaybeder ve göstergenin sıfır seviyesinde destek aramak için aşağıya iner. Ripple bu desteği bulursa felaketten kaçınma şansı olabilir.

Günlük grafikteki DMI hala ADX çizgisinin altında olmasına rağmen ayıların kontrolünü ele geçirdiğini gösteriyor. Boğalar liderlik kaybına rağmen hala pozitif bölgede ve yeni para ortaya çıkarsa hızla kontrolü tekrar kazanabilirler.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku