En büyük 3 kripto para fonu portföylerinde hangi kripto paraları tutuyor?

0 7

Dove Mountain Data adlı yeni oluşturulan bir veritabanı kripto para piyasalarında bulunan tüm fonların boyutunu ve portföyünü ortaya koyuyor.

Veritabanı Coinganın İşletme Operasyonları Direktörü Regan Bozman tarafından Twitter CEOsu Jack Dorsey tarafından desteklenen bir token listeleme platformu tarafından oluşturuldu.

Buradaki verilere göre en büyük üç kripto a16z Kripto Polychain Capital ve Paradigmayı yönetim altındaki varlıklarla finanse ediyor. Her fonun yönetimi altında sırasıyla 825 600 ve 400 milyon dolarlık varlıklar bulunuyor. Ayrıca bu fonların tümü ABD merkezli.

Peki portföylerinde hangi şirketleri tutuyorlar? İşte ayrıntılı bir liste:

a16z Crypto

Merkezi: ABD

Kuruluş yılı: 2018

Yönetimi altındaki varlıklar: 825 milyon dolar

Portföyü: Anchorage Arweave AVA Labs Basis BlockTower Capital Celo Chia Network Coinbase Compound CryptoKitties Dapper Labs DFINITY dYdX Earn.com Filecoin Forte Harbor MakerDAO OB1 OpenBazaar PolyChain Robinhood TradeBlock TrustToken Oasis Labs Keep.

Polychain Capital

Merkezi: ABD

Kuruluş yılı: 2016

Yönetimi altındaki varlıklar: 600 milyon dolar

Portföyü: Amber Group Anchorage AVA Labs Basis Celo Coinbase CoinDCX CoinList Compound DFINITY dYdX Horizon Blockchain Games Linen App MakerDAO MyCrypto NuCypher O(1) Labs Oasis Labs Raiden Network Ren StakerDAO StarkWare Terra Keep XMargin.

Paradigm

Merkezi: ABD

Kuruluş yılı: 2013

Yönetimi altındaki varlıklar: 400 milyon dolar

Portföyü: Amber Group Argent Numerai StarkWare Tagomi Tendermint Veil Keep Uniswap.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku