En Büyük 114. Bitcoin (BTC) Balinası Aniden Cüzdanını Boşalttı!

0 111

Var olan en büyük Bitcoin (BTC) balinalarından biri, lider kripto para biriminin fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesine yakın bir bölgede seyrettiği dakikalarda aniden milyonlarca dolar değerindeki BTC’lerini harekete geçirdi.

Blockchain takipçisi BTC Block Bot, 11 Mart’ta 498 milyon dolar değerinde 8.684 BTC’lik devasa bir transferin gerçekleştiğini bildirdi.

Söz konusu balina, transferden önce var olan en büyük 114. balinaydı. Fonlar iki ayrı cüzdana gönderildi ve bir cüzdana 4.000 BTC, diğer cüzdana 4.684 BTC aktarıldı. Bu cüzdanların ikisi de yeni, daha önce hiç BTC göndermemiş veya almamış.

Şimdiye kadar, toplu transferdeki adreslerin hiçbiri bilinen isimlerle veya kuruluşlarla bağlantılı değildi. Transfer edilen BTC’lerin açık piyasada satılabileceği bir borsaya transfer edilmiş gibi durmuyor. Özetle, bu transferin güvenlik tedbirleri amacıyla veya doğrudan tezgah üstü (OTC) satışını kolaylaştırmak için fon hareket ettiren bir birey veya kurum olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku