Ünlü Analiste Göre Bu 7 Altcoin Bitcoin’den (BTC) Daha İyi Performans Gösterecek

0 212

Tanınmış bir kripto para stratejisti ve teknik analist, bir dizi kripto para varlığının Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye hazır göründüğünü söyledi.

Cantering Clark olarak bilinen analist, bir YouTube videosunda, NFT para basımı ve ticaret için bir DeFi ekosistemi olan Shroom.Finance (SHROOM) hakkında iyimser olduğunu söyleyerek, kripto para biriminin büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirtti.

CoinGecko’ya göre, piyasa değerine göre 483’üncü sırada yer alan SHROOM, an itibariyle 0,70 dolar civarında işlem görüyor. Son 30 günde yaklaşık yüzde 480 ve son 24 saatte yüzde 20,8 artış kaydetti.

Cantering Clark, yaptığı canlı yayında özellikle SHROOM üzerinde durdu ve altcoin’in parabolik bir ralli yapmak için potansiyele sahip olduğunu düşünüyor. Analist şunları ekledi:

“Bu, normalde tüm ticaret kariyerimde yaptıklarıdan tamamen farklı bir yaklaşım. Bunu kazançlı bir yatırım olarak görüyorum. İçinde önemli miktarda param var. Uzun vade’de büyük kazanımlar elde edeceğime inanıyorum ”

Analist ayrıca Ethereum (ETH), Polkadot (DOT), Aave (AAVE), Uniswap (UNI), Avalanche (AVAX) ve Solana’nın (SOL) yüzde olarak Bitcoin’den daha iyi performans göstereceğine inanıyor. Ancak analist  BTC’ye kıyasla bu varlıklara yatırım yapmakta daha fazla risk olduğunu vurguladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku