EMN başarısızlığından sonra YFI

Abone Ol
EMN başarısızlığından sonra YFI
Gökçe Hürata
 • 01 Ekim 2020
 • Yazar:

  Yearn.finance ekosisteminin yönetişim token'ı olan YFI, son 24 saat içinde düşüşe geçti ve satın alma baskısı buharlaşmaya başladığında son kazançlarının neredeyse tamamını geri aldı.

  Dün, Yearn.finance kurucusu Andre Cronje tarafından geliştirilen harici projelerden birini çevreleyen drama, token'ın devam eden düşüş trendini ateşlemeye yardımcı oldu.

  Bu harici proje, henüz geliştirilmesinin ilk aşamalarında olan bir tür kart oyunuydu. Cronje, Twitter'da birçok kez yaratıldığını ima etti. Yatırımcılar, Etherscan'daki sözleşmeleri arayarak ve DAI'yi yatırarak projeyle ilgili EMN adı verilen tokenleri manuel olarak basmak için hızlı bir şekilde adım atmaya başladı.

  Hızlı bir şekilde sözleşmeye milyonlarca dolar aktı ve Uniswap'teki harici havuzlar açılmaya başladı.

  Sözleşmedeki bir hata, bir kullanıcının yatırılan DAI'yi boşaltmasına neden olarak büyük kayıplara yol açtı.

  Bir analist EMN fiyaskosunun Cronje ile yakın bağlantılarının, YFI için ciddi kısa vadeli etkileri olacağı endişesinden bahsetti.

  Yearn.finance kurucusu yeni proje yaratır; hevesli yatırımcılar çekilir

  Sadece birkaç ay içinde sıfırdan milyar dolarlık bir piyasa değerine ulaşan Yearn.finance'ın (YFI) başarısı ve büyümesi nedeniyle, yatırımcılar projenin kurucusu Andre Cronje. ile ilgili herhangi bir token almaya heveslidir. 

  Cronje’nin üretimde test etmesi nedeniyle, projelerini yakından takip eden yatırımcıların hatalı sözleşmelerden token çıkarmaları olasıdır.

  Dün gece EMN ile olan da bu şekildedir, ancak kullanıcılar kaybedilen fonların yarısı (bazıları otomatik olarak Yearn Deployer'a gönderildi) iade edileceği için şanslıdır.

  Kullanıcılar, yayınlanmamış, son derece riskli bir sözleşme ile uğraşırken sadece 8 milyon Dolar kaybetmelerine rağmen, yatırımcıların Cronje'ye olan inancını sarsarak YFI'nin şiddetli bir şekilde satışına neden oldu.

  Birkaç gün önce 34.000 Dolarlık en yüksek seviyelere ulaştıktan sonra, fiyatı bu sabah 23.000 Dolara kadar düştü.


  Analist: YFI’nin kısa vadeli görünümü son dönemde EMN sebebiyle zayıfladı

  Kripto para birimlerine odaklanan bir ekonomist olan Alex Krüger, Yearn.finance'ın görünümünün - en azından kısa vadede - EMN nedeniyle zayıfladığını düşündüğünü açıkladı.

  "Artık YFI tutmuyorum. İyileşeceğini ve ATH yapacağını düşünün. Kuruculara güven önemlidir ve Cronje, YFI ticaretini daha da zorlaştırdı. Bir noktada yeniden girecek ve daha aktif bir şekilde ticaret yapacak (daha kısa zaman dilimleri)."

  YFI fiyatı, şu anda, güvencesiz bir konumda ve sabah boyunca Bitcoin ve Ethereum'un gördüğü zayıflık sadece buna katkıda bulundu.

  EMN hakkında konuşulana kadar, daha fazla dezavantajın yakın olması için güçlü bir olasılık bulunuyor.

  Şu anda piyasa değerine göre 28. sırada yer alan Yearn.Finance, son 24 saatte % 18.58 düşüş gösterdi. YFI, 24 saatlik hacmi 541.08 milyon Dolar olan 726.43 milyon Dolarlık piyasa değerine sahiptir.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Yearnfinance ile ilgili her şey

  EMN başarısızlığından sonra YFI

  EMN başarısızlığından sonra YFI

  Yearn.finance ekosisteminin yönetişim token'ı olan YFI, son 24 saat içinde düşüşe geçti ve satın alma baskısı buharlaşmaya başladığında son kazançlarının neredeyse tamamını geri ...

  • 01 Ekim 2020
  Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri

  Haftanın en iyi performansını gösteren kripto para birimleri

  1. Yearn.finance Bu yılın Temmuz ayı ortasında piyasaya sürüldüğünden beri, token % 1.000'in üzerinde bir değer kazandı. Yearn.finans, yatırımcının Defı alanına yatırım yapması...

  • 14 Eylül 2020
  Yearn.finance (YFI) tüm zamanların en yüksek seviyesinde

  Yearn.finance (YFI) tüm zamanların en yüksek seviyesinde

  Yearn.finans (YFI), alıcıların devreye girmesiyle son 24 saat içinde % 15 arttı. Bu, Bitcoin ve Ethereum'daki zayıflık nedeniyle, coinin bir hafta içinde % 50 düzeltmesinden sonra geliyor. ...

  • 13 Eylül 2020
  YFI, % 38'lik bir yükseliş sonrası "Golden Cross" modelini oluşturuyor

  YFI, % 38'lik bir yükseliş sonrası "Golden Cross" modelini oluşturuyor

  YFI, tüm zamanların en yüksek seviyesinin altında olan % 25'ten işlem görüyor. YFI fiyatının ilerleyen günlerde yükseleceğine işaret eden teknik bir gösterge olan ''Golden Cross'' mod...

  • 10 Eylül 2020
  Yearn.finance (YFI) yeni zirveler için ilerlemeye devam ediyor

  Yearn.finance (YFI) yeni zirveler için ilerlemeye devam ediyor

  Merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosisteminin önemli protokollerinden Yearn.Finance'ın tokeni olan YFI, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. YFI, son 12 saatte, 14.017 dolardan 18.169 dol...

  • 29 Ağustos 2020
  YIF, 17.000 Dolar ile yükselişe devam ediyor

  YIF, 17.000 Dolar ile yükselişe devam ediyor

  Birkaç gün önce, YFI fiyatı 12.800 doların üzerine çıktıktan sonra Bitcoin'i geçmeyi başardı ve yükseliş devam ediyor. YFI, mevcut durumda 15.511 dolardan işlem görüyor, bugün bazı ...

  • 21 Ağustos 2020
  YFI, Bitcoin fiyatını aşan ilk Altcoin oldu

  YFI, Bitcoin fiyatını aşan ilk Altcoin oldu

  Yearn Finance'nin yerel yönetişim tokeni YFI, 20 Ağutstos'ta, 13,444 Dolara kadar yükselerek, Bitcoin fiyatını aşan ilk Altcoin oldu. Ağustos ayının başından bu yana YFI hakkındaki bak...

  • 20 Ağustos 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.