Elon Musk tan ElonCoin Projesine Yeşil Işık!

0 3

Elon Muskın Twitterda Dogecoin balinalarına coinlerini satma teklifinin ardından Mansour Shahrokh ismli bir Twitter kullanıcısı Muska ” ElonCoin” isimli yeni bir coin geliştirmesi gerektiğini önerdi.

Sharokh “Onları mevcut büyük olmayan Dogecoin sahiplerine cüzdanlarını geçersiz kılmak için teklif edin. Bu büyük Dogecoin sahiplerini halihazırda olduğundan daha zengin hale getirmek için ödeme yapmanız gerekmiyor.  Zamanınızı ElonCoini dünyanın para birimi yapmak için harcayın.” dedi.

Musk bu öneriye “Eğer gerekirse yaparım” diye cevap verdi.

Balinalar Elonun Çağrısına Kulak Vermek Zorunda 

Doğrusu Dogecoin daha önce ağ üzerindeki muazzam merkezileştirme nedeniyle eleştirilmişti: Tüm Dogenin yüzde  287si sadece bir kişi tarafından tutuluyor; 12 kişi toplam arzın neredeyse yüzde 50sine sahip. CoinTelegrapha göre Dogecoin arzının yaklaşık yüzde 70i 100den fazla adreste tutuluyor.”

Ancak Elon Dogecoin balinalarına bir anlaşma teklif etti: Dogecoin balinaları coinlerinin çoğunu satarsa tam desteğimi alacak. Hesaplarını iptal ederlerse kelimenin tam anlamıyla gerçek ödeme yapacağım.”

Kendini  eski bir Bitcoin tutkunu olarak tanımlayan isimsiz bir Twitter kullanıcısı Elonun tweetlerine şu yorumu yaptı: 

“Balinalar burada Elonun uyarısını dikkate almak zorunda kalacak.”

“Eğer balinalar buna uyarsa Dogecoin internetin para birimi olur. Yapmazlarsa veya paralarını birden fazla cüzdana dağıtarak hile yaparlarsa o zaman Dogecoin Elonun onayını kaybeder. Balinaların yapması gereken doğru olanı yapmak ve Elonun çağrısına kulak vermek

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku