Elon Musk’ın “NFT’ler Hakkında Şarkısına” 1.1 Milyon Dolarlık Teklif!

0 26

Tesla CEO’su ve SpaceX kurucusu Elon Musk, 16 Mart’ta bir NFT satacağını duyurdu. Bu özel NFT, “NFT’ler hakkında bir şarkı” ve şimdiden büyük ilgi görmüş durumda.

Musk, tweet’teki varlığa bir bağlantı sağlamadı ancak Valuables platformunda satışa çıkmış gibi görünüyor. Yazım sırasında NFT’ye en yüksek teklif 1.1 milyon dolar değerinde 625 ETH idi.

İlginç bir şekilde, en yüksek teklif SinaEstavi isimli kullanıcıdan gelmiş durumda. Bu kullanıcı aynı zamanda Twitter CEO’su Jack Dorsey’in ilk tweet’inin NFT’si için 2.5 milyon dolarlık en yüksek teklif sunmasıyla tanınıyor.

Öte yandan bu yılın başlarında bir NFT’yi 69 milyon dolara satan ünlü dijital sanatçı Beeple, şarkı için aynı miktarı teklif etti.

Söz konusu NFT, güçlü bir elektronik müzik havasına sahip ve “HODL” ve “Vanity Trophy” gibi kelime ve ifadeler içerir. Ayrıca Musk’ın geçmişte defalarca tweet attığı bir varlık olan Dogecoin’in Shiba Inu maskotu da NFT’de yer bulmuş durumda.

Musk, Tesla için 1.5 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) alarak kripto para biriminin en önemli savunucularından biri olmuş durumda.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku