Elon Musk altcoin sezonunu tetikliyor mu?

0 0

Dünyanın en büyük kripto borsası Binancein CEOsu Changpeng Zhao altcoinlerin örneğin Dogecoinin tam bir sezon geçirmesinin birçok nedeninden birinin Elon Musk’un altcoin’in performansını sürekli olarak artmasını amaçlayan ve bu süreçte devam eden kampanyası olabileceğini söyledi.

Dogecoin bir TikTok kullanıcısı tarafından yapılan viral bir videonun ardından Temmuz ayının ilk haftasında yüzde 20lik bir fiyat artışı yaşadı.

Altcoinler hakkında daha önceki bir gözleminde Changpeng Zhao altcoinlerin yüzde 95inin bir sonraki altcoin sezonunda yükselmeyeceğini söyledi. Ve şöyle bir de tweet attı:

“Altcoin sezonu sırasında bütün hepsi fırlamaz. Eğer bir proje 3 yıldır var ama gösterecek çok şey yoksa o zaman… Sürekli olarak kalkınmayı iten birkaç kişi başarılı olacaktır.”

Bitcoini savundu

Bitcoin ve altcoinlerin kara para aklama gibi yasadışı işlemlerde kullanılma hususunda CZ Bitcoininin fiat paradan daha şeffaf ve izlenebilir olduğunu söyleyerek Bitcoin’i savundu.

CZ bu konuyla ilgili olarak da “Bitcoin aslında geleneksel fiattan daha şeffaf. Birisi bankayı soyarsa fiat parasını izlemek oldukça zordur. Ancak Bitcoin ile bir denetim izi vardır ve insanlar şu anda üç adres olduğunu biliyor ve insanlar şimdi takip edebiliyor” dedi…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku