Bitcoin in 10 bin doları geçmesi için ne gerekiyor?

0 0

Bitcoinin 10 bin dolar direnci birçok uzmanı yatırımcıları ve borsacıyı giderek daha fazla germeye başladı.

Peki Bitcoin’in bundan kurtulması için neye ihtiyaç var?

Binance CEOsu CZ mevcut küresel finansal durum göz önüne alındığında BTC aylarının uzun direncini kırmasına yardımcı olacak en önemli etkenin zaman olduğunu belirtiyor… CZ bu konuda “Bitcoinin sadece zamana ihtiyacı var” diyor.

Bloomberg’in Borsa ve Finans bölümüne demeç veren CZ Bitcoinin hâkim olan büyük sayısal büyüme de dahil olmak üzere çevresinde meydana gelen birçok olay göz önüne alındığında nispeten istikrarlı olduğunu ve ekonomiye çok fazla fiat para akmasına neden olduğunu söyledi.

“Bitcoin fırlayacak”

CZ ayrıca “Bence er ya da geç Bitcoin fırlayacak. Bitcoin gerçekten azimli ve umut verici. Daha da önemlisi insanlar şimdi ona stabilcoin diyorlar” şeklinde konuştu…

CZ ayrıca Binance’ın verilerinin altcoin sezonunun şu anda devam ettiğini ve Binance Futures’ın hacminin yüzde 60ından fazlasının altcoinlerden geldiğini belirtti. Verilere göre 31 Mart ve 31 Haziran arasındaki ikinci çeyrekte Binancedeki toplam 200 listeden sadece üç altcoin düştü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku