Efsane Tenisçi Serena Williams’tan Heyecanlandıran Yatırım!

0 69

Dünyaca ünlü tenis oyuncusu Serena Williams, insanların çevrimiçi alışveriş yaptıklarında Bitcoin (BTC) kazanmalarına olanak tanıyan bir ödül uygulaması olan Lolli’ye yatırım yapıyor.

Kripto para şirketi,  Williams’ın yatırım şirketi Serena Ventures ve kocası Alexis Ohanian’ın girişim sermayesi fonu Seven Seven Six da dahil olmak üzere bir dizi önemli yatırımcıdan A Serisi ön finansman turunda 5 milyon dolar topladığını söyledi.

Yatırım ile bir açıklama yapan Williams, Bitcoin’e olan ilgisini dile getirdi. Willliams şunları söyledi:

“Bitcoin’i daha erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirket olan Lolli’ye yatırım yaptığımı duyurmaktan heyecan duyuyorum. Bitcoin kazanmak ve kripto para sahip olmak, tüm insanlar için finansal kapsayıcılığa doğru bir adımdır. ”

Lolli, Kroger, Best Buy ve Nike dahil 1000’den fazla mağazadan yapılan alış verişlerde Bitcoin kazanma tercihi sunarak, lider kripto para birimini daha erişilebilir hale getirdiğini söylüyor.

Firma, 2018’deki lansmanından bu yana kullanıcılara ödül olarak 3 milyon dolardan fazla Bitcoin verdiğini söylüyor.

Lolli ayrıca geçen yıl, oyuncu Ashton Kutcher ve YouTuber Michelle Phan da dahil olmak üzere yatırımcılardan 3 milyon dolar topladı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku