Ecoinometrics: Daha Fazla Bitcoin (BTC) Alın! Ekim’de Bu Seviyeye Yükselecek!

0 150

Kripto para veri platformu Ecoinometrics’e göre, yatırımcılar Bitcoin’lerini (BTC) satmamalı, aksine daha fazla satın almalı.

Ecoinometrics’e göre, 50 bin dolar seviyesinin, artık önceki yarılanmanın büyüme aralığı tarafından tanımlanan varlığın fiyat rallisi için yeni bir temel oluşturuyor.  Özellikle, son halving olayından sonra, Bitcoin 10 bin dolar direnç seviyesini kırmak için mücadele etti. Tarihsel olarak, yarılanmadan sonraki yıl genellikle varlığın fiyatında bir artışla sonuçlanır.

Veri platformu, 2020 yarılanmasından sonra Bitcoin’in boğa döngüsü hakkında şüpheler olduğunu, ancak mevcut fiyat hareketinin yarılanmanın etkisinin kanıtı olduğunu belirtiyor. Bu nedenle, 2024’teki bir sonraki yarılanma, muhtemelen büyük bir fiyat artışını tetikleyecektir.

Ecoinometrics şunları ekledi:

“Sekiz ay önce 10 bin dolardaydık ve insanlar Bitcoin’in neden yükselmediğini soruyorlardı. Bugün 50 bin dolar yeni 10 dolar seviyesi oldu.Bitcoin’lerinizi biriktirme ve tutma zamanı! Ekim ayında 286 bin dolar’a ulaşacak”

Şu anda Bitcoin, Salı günü meydana gelen kayıpları telafi etti ve son 24 saatte yüzde 5,73 oranında artarak 57.379 dolar ‘a yükseldi. Lider kripto para birimi, son bir aydır, 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.800 dolar’a ulaşmasına rağmen desteğini 50 bin dolar seviyesinin üzerinde tutuyor.

Büyük Gelişme

Devam eden Bitcoin boğa koşusu ve kurumsal yatırımcıların ilgisiyle, Bitcoin, 1 trilyon doların üzerinde bir piyasa değerine ulaştı.

CNBC’nin haberine göre, kurumsal Bitcoin yatırım firması NYDIG, ABD’deki yüzlerce bankayla iş birliği yapmak için kolları sıvadı.

NYDIG’e göre, ilk kez bazı ABD bankalarının müşterileri yakında mevcut hesapları üzerinden Bitcoin satın alabilecek, tutabilecek ve satabilecek.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku