Düzenli kullanıcılar Ethereum a geri dönüyor

0 0

Ethereum fiyatı 355 dolarlık direncin üzerine çıkmaya çalışıyor.

Ethereum  fiyatı satıcılar fiyat hareketinin kontrolünde kaldığı için çapraz direncin 355 doların üzerine çıkmaya çalışıyor.

Temel analiz: Daha düşük işlem ücretleri kullanıcıları çekiyor

Kripto davranış analizi platformu Santiment düşük işlem ücretlerinin bir sonucu olarak düzenli kullanıcıların Ethereuma geri döndüğünü tespit etti. En son veriler Ethereum madencilerinin ve en büyük borsa dışı adreslerinden bazılarının sürekli birikimi gösterdiğini ve Ethereumun uzun vadeli potansiyeline olan güveni artırdığını gösterdi.

 Ağustos ayında ETH blok oluşturucuları tarafından kısa vadeli satışlar ve yeniden dağıtım döneminin ardından madencilik havuzlarının birleşik dengesi bir kez daha artıyor Ethereum madencilik havuzları tarafından yükseliyor ve bu süre boyunca son 30 günde 50.000 ETH yükseliyor.

Tarihsel olarak Ethereum madencilerinin birleşik holdinglerindeki büyük düşüşler genellikle artan satış baskısı ve fiyat düşüşlerine neden olurken Ethereum madencilerinin birleşik dengesinde yaşanan dönemler genellikle artan satış baskısı ve fiyat düşüşleriyle sonuçlanırken ETH madencilerinin kolektif dengesinin yükseldiği dönemler fiyat artışlarını tetikledi.

Böyle bir birikim modeli balinalar olarak bilinen en büyük 100 borsa dışı Ethereum adresiyle gösterilmiştir. 5 Eylülden bu yana bu balinaların toplu bakiyesi tek başına 2.050.000 ETH veya 749.000.000 $ a yakın yükseldi bu da ETHnin balinaları arasında son 30 gün içinde istikrarsız piyasa eylemleri karşısında daha yüksek bir güven olduğunu gösteriyor.

Ayrıca kripto borsalarından alınan Ethereum verilerine göre Ethereum sahiplerinin satış baskısında ve kısa vadeli çıkışlarında devam eden bir düşüş var.

Öte yandan Ethereum mevduatları günlük bazda 1 Eylülde 55.027den 28 Eylülde 3 ayın en düşük seviyesi olan 23.821e düştü % -56.7lik bir düşüş kaydetti ve satış baskısında ağ çapında bir düşüşe işaret etti. Ayrıca ortak borsa cüzdanlarına aktarılan ETH sayısı 5 Eylülde 298.000den 28 Eylülde sadece 80.350ye düştü.

Teknik analiz: Alıcılar mücadele ediyor

ETH / USD fiyatı satıcılar fiyat hareketinin kontrolünü elinde tuttuğundan 2 ayın en düşük haftalık kapanışını yaptı. Boğalar için olumlu olan şey ETHnin hala 340 dolar civarında 200-DMAnın üzerinde işlem görmesi. Bu bölgeye daha düşük bir baskı ETH / USDde bir satın alma fırsatını kolaylaştıracaktır.

Ancak alıcıların yükselen trend çizgisinin (mavi çapraz çizgi) üzerine çıkamaması ETHnin daha yüksek işlem yapmasını engelliyor. Bu direncin kırılması 390 $ a yakın üst trend çizgisinin test edilmesi için kapıyı açacaktır.

Sonuç olarak;

Bir kripto davranış analizi sağlayıcısı olan Santiment düşük işlem ücretleri sayesinde düzenli kullanıcıların Ethereuma geri döndüğünü gözlemledi. Öte yandan Ethereum alıcıları 355 dolarlık çapraz direncin üzerine çıkmakta zorlanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku