Boğalar kontrolü ele geçirirse, Bitcoin’in bir sonraki rallisi nasıl sonuçlanır? 

0 3

Bitcoin ve tüm kripto para piyasası bugün yükseliyor ve bu da borsada bir güçlenmeye neden olabilir.

Bu son hamle son zamanlarda görülen konsolidasyon aşamasının yukarı doğru bir kırılmaya işaret ediyor. Ancak BTCnin herhangi bir kilit teknik seviyeyi geçmesine neden olmadığına dikkat etmek önemlidir.

Bununla birlikte 11 bin 000 $ lık düşük bölgedeki direnci aşan bir hareket yakın vadede meydana gelebilir.

Bir yatırımcı 11 bin 200 ila 11 bin 400 dolar arasındaki fiyat bölgesine işaret ederek bu seviyeye bir ziyaretin yakın olabileceğini açıkladı.

Ayrıca BTCnin mevcut fiyatı etrafında bir tersine dönmenin onu 9 bin 500 dolara kadar düşürebileceğini belirtti.

Bitcoin son birkaç gün ve haftalarda konsolide oluyor ve tüm piyasanın yükseliş eğilimi dururken herhangi bir ivme kazanmak için mücadele ediyor.

Bu ivme eksikliği hem yatırımcılar hem de yatırımcılar için sarsıcı oldu ve yatırımcı hissiyatına ciddi bir darbe vurdu.

Bununla birlikte analistler şimdi artışın önümüzdeki günlerde ve haftalarda yakın olabileceğini ve potansiyel olarak kriptoyu 11 bin 400 dolara yükseltmeye yardımcı olabileceğini belirtiyorlar.

Boğalar Ralli Yapma Girişiminde Bulunuyor

Bu geçtiğimiz birkaç gün ve hafta boyunca işlem gördüğü yerden yalnızca hafif bir yükselişe işaret etse de bunun son birkaç günde görülen sıkı işlem aralığının üst sınırının üzerinde boğa lehine bir kırılmaya işaret ettiğini belirtmek önemlidir.

Bu aralık kripto para biriminin ciddi yönsüzlüğünün bir sonucu olarak ortaya çıkan 10 bin 500 ila 10 bin 600 dolar arasında mevcuttu.

Daha fazla yükseliş ivmesi görmek için bir sonraki adımda 11 bin dolarının üzerine çıkması zorunludur.

Bitcoinin kısa vadeli trendine bakarken bir analist kripto para biriminin yakında 11 bin 400 dolara yükselebileceğini gözlemledi.

Bu seviyeye ulaşılmadan önce herhangi bir reddedilmenin ciddi olabileceğini ve potansiyel olarak ciddi bir dezavantaj görmesine neden olabileceğini not ediyor.

Analist: “Bitcoin: Bununla ilgili olarak hala temel bir yaklaşımda. Her direnç seviyesi mevcut direnç bölgesi (Kırmızı blok) ile benzer şekilde bir onay alır. Eğer bu kırılırsa 11 bin 200-11 bin 400 dolar seviyesi mümkün. Bununla birlikte burada tersine dönersek ve potansiyel bir döngü düşük olarak 9.500-9.800 $ hedefliyorum.”

Bir sonraki tüm piyasa trendleri Bitcoine bağlı olacak bu nedenle 11 bin dolarlık kilit direncine yaklaşırken BTC önümüzdeki günlerde güçlü kalmalıdır.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku