Duyuru yapılırken ‘Golden Cross’ sinyali geldi

0 3

Tronun yerel kripto para birimi 24 saat ayarlanmış bir zaman diliminde yüzde 5ten fazla yükseldi.

TRX / USD kuru son üç ay içinde pazartesi günü en yüksek seviyesine 0.0186 dolar ile ulaştı. Kazançlar Tron kurucusu Justin Sunun protokol yükseltmesini duyurmasının ardından dün bir fiyat artışından sonra geldi. Pazar günü yayınlanan bir tweette şöyle yazdı:

“Yaklaşık bir yıl süren geliştirme sürecinden sonra TRONZun Akıllı Sözleşme Gizlilik Protokolü nihayet 7 Temmuzda TRON 4.0 protokolünün ayrılmaz bir parçası olarak yayınlanacak .”

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Ana Akıllı Sözleşme Gizlilik Protokolündeki bildiriye göre Bay Sun onların ilk blockchain platformu olacağını iddia etti. TRX işlemlerinin anonim olmayacağını Tronun küresel düzenlemelere ve politikalara uyma ihtiyacını göstereceğini de ekledi.

TRONZ Akıllı Sözleşme Gizlilik Protokolü TRON ağındaki TRC20 standardındaki tüm tokenleri yayınlanmış olsun ya da olmasın tam olarak destekleyecektir. dedi. Geliştiriciler yalnızca akıllı sözleşmeyi uygulayarak korumalı işlem özelliğini benimseyebilirler” ifadesi yer aldı.

Golden Cross

Olumlu haberler TRXin Pazar günü önemli ölçüde yükselmesine yardımcı olurken devam eden günlük seansta da bu kazancı korudu.

Bu arada TRX / USDnin yokuş yukarı hareketi bir varlığın kısa vadeli hareketli ortalaması uzun vadeli hareketli ortalamasını geçtiğinde teyit edilen bir yükseliş göstergesi olan “Golden Cross” oluşturdu . Pazartesi günü Tronun 50 günlük MAsı 200-MAnın üzerinde kapandı ve yakında uzun vadeli bir yukarı yönlü hareket olduğunu göstermesi bekleniyor.

 TRXUSD Golden Cross

50-200 MA geçişi 11 Şubat 2020den bu yana ilk kez ortaya çıktı. O zamanlar ortaya çıkması büyük bir yukarı yönlü ralli ile sonuçlanamadı. Bunun bir kısmı COVID-19 salgın nedeniyle küresel pazar satışının zarar görmesi oldu. Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere her kripto varlığı şiddetle düştü.

Öte yandan TRX / USD günlük grafikte bir başka Golden Cross oluşumu yükselişi ile sonuçlandı.

2019 yılında olan bu olayda çift 50-200 MA geçidinden sonra yüzde 59a kadar yükseldi. Salgın endişeler ve küresel piyasa iyileşmesi ile TRX mevcut Golden Cross formasyonundan sonra daha da yükselebilecek.

Bu arada kripto para biriminin bir fiyat rallisine başlamak için yeterli hacme sahip olmadığı söyleniyor. Düşük likiditesi traderların fiyatlarını daha düşük tutabilecekleri anlamına geliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku