Düşüşlere sert yanıt veren Bitcoin’de işte hedef seviye

0 0

Ani bir satış baskısı yaşadıktan sonra Bitcoin’in boğaları 10 bin dolar ortasındaki konumunu koruyabildi ve şimdi BTC’yi bir sonraki ana direnç seviyesine doğru 10 bin 400 dolar seviyesine doğru itmeye çalışıyor.

Bu seviyenin kırıldığını varsayarak boğanın bir sonraki hedefinin daha önce kriptoda önemli bir direnç bulduğu 10 bin 800 dolar seviyesi olması mümkün.

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin 10 bin 357 dolarlık fiyatı ile marjinal bir şekilde işlem görüyor ve bir kaç kez daha sürekli olarak satış baskısı bulduğu 10 bin 400 dolarlık doğrudan direnç seviyesine karşı baskı yapıyor.

Bitcoin’in boğaları son 24 saat içinde 10 bin 200 doların altındaki her düşüşe sert bir şekilde yanıt verdiğinden dolayı artık kesin olarak 10 bin 400 doların üzerine çıkma ihtimalinin yüksek olduğu görülüyor.

Analistler ve yatırımcılar BTCnin 10 bin 400 doların üzerine doğru bir hareketi sürdürüp sürdüremeyeceğini görmek için yakından izliyor olacak…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku