Durgunluğun tam da ortasında Ripple da yön nereye?

0 0

Ripple fiyattaki hafif bir düşüşü yansıtıyor. Belirgin bir iyileşme elde etmek için koinin önümüzdeki günlerde uzun bir atılım yapması gerekiyor.
Ripple (XRP) fiyatı her zaman kayda değer bir hareketi yansıtıyordu.

İlk iki çeyrek Ripplea yatırım yapan tüccarlar için fena değildi. Ancak üçüncü çeyreğin başından itibaren fiyat düşmeye başladı. Ripple fiyatı yüksek tutmak için çok çaba harcadı ancak piyasa baskısı çabaları geçersiz kıldı.

Geçen haftaki verilere bakacak olursak fiyat hareketi şaşırtıcı bir hareketi yansıtacak. Beklenmeyen bazı yüksek ve düşük seviyelere XRP dokunmuş durumda.

XRP / USD fiyat grafiği geçtiğimiz hafta oldukça değişken bir harekete işaret ediyor. 6 Eylülden itibaren fiyatyüzde 1.79luk bir gerilemeye işaret ederek 0.256 dolardan 0.251 dolara düştü. 7 Eylül tarihinde fiyat yüzde 3.73 oranında artmış ve bu fiyat ertesi gün yükselişine devam ederek 0.261 dolara ulaşmıştı. Fiyat o zaman yüzde 0.54lük bir artışla 0.262 dolara yükselmişti

9 Eylülde koinin son fiyat değerinden yüzde 1.38 ile 0.259 dolara kadar düşüren bir azalış söz konusu oldu. 10 Eylül’de fiyatta hafif bir iyileşme oldu ve XRP’nin 026 dolar seviyesinde kalmasına yardımcı oldu. Ancak dün fiyat yüzde 1.65lik bir kayıpla 0.256 dolara düştü. Ripple şu anda 0.253 dolardan işlem görüyor.

Ripple’ın uzun vadeli yatırımcılar için büyük sonuçlar vermesi bekleniyor. Ancak kısa vadeli yatırımlar çok fazla bir beklentiye sahip değil. Yatırımcılara ılımlı bir kar getirebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku