XRP acı çektirmeye devam ediyor

0 0

Maximalistler “Sabırsız Bir Gecede Milyoner Olmak İstiyor” hissini Ortadan Kaldırmak İçin XRP’nin 030 Doların Altında Bir Yıl Daha Koşmasını İstiyor

XRP pazarındaki durum topluluğu içinde çeşitli görüşler ortaya çıkarmaya devam ediyor. Birincisi kripto’nun fiyatı bazılarının XRP’nin umdukları kadar iyi olmadığını öne süren önemli bir çekişme durumuna dönüştüğü görülüyor. Birkaç hafta önce XRP topluluğunun bir grubu bir XRP çatalına destek sağlamak için dilekçe toplamaya çalıştı. Beklendiği gibi bu başarısız oldu.

Öte yandan XRP hayranlarının büyük bir çoğunluğu kripto’nun fiyatı çok fazla olsa bile tüm tezahürat ve yatırımlarından memnun görünüyorlar. Aslında Maximus gibi XRPnin 030 $ ın altında kaldığı için heyecanlananlar var.

Bu analiste göre eğer XRP bir yıl daha 0.30 $ altında kalsa iyi olur. Bu özel meraklı böyle bir senaryonun XRP şakacılar topluluğunu ve fiyatın bir gecede yükselmesini bekleyen milyonerler olmasını istemek için iyi çalışacağını düşünüyor.

1 Doların Altındaki Her Şey İyi Bir Fırsattır

Maximusun ilk twitter gönderisine yanıt olarak bir başka fan XRPyi 1 $ ın altındaki herhangi bir fiyattan puanlandırmanın iyi bir fırsat olduğunu ekledi.
Bu görüş diğer meraklıların desteğini de etkiliyor gibi görünüyor. Yorum yapanlardan biri ilk günlerinde Bitcoin’in bu kadar fiyat etmeyeceğini ve kripto işleminin yapıldığı gün Pizza gibi ucuz şeylere harcamayı tercih edenler için büyük bir kayıp olduğunu belirtti. 

Büyük desteğe bakılırsa birçok insanın önümüzdeki birkaç yıl boyunca HODL XRPyi planladıklarını söylemek daha mantıklı.

2022den Önce Gerçek Kazanç Yok

Aslında meraklılardan birinin yanıtına göre XRP’nin 2022 veya 2023’te iyi bir fiyat hareketine başlaması beklenmekte. Bu senaryo dikkate alınacaksa XRP’nin gelecek yıl için düşük kalması geçerli.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku