DOT ta kontrol boğalarda gözüküyor

0 3

Polkadotun DOTu uzun fitilli bir Doji şamdan modeli oluşturdu bu da ayıların mevcut yukarı hareketi 1940 $ dan durdurmaya çalıştıklarını gösteriyor. Bununla birlikte yükselen hareketli ortalamalar ve aşırı alım bölgesi yakınındaki RSI boğaların kontrol altında olduğunu gösteriyor.

Boğalar mevcut seviyeden çok fazla pes etmezse alıcıların arzı emdiğini gösterecek ve bu da 1940 doların üzerinde bir kırılma olasılığını artıracaktır. Böyle bir durumda DOT / USD çifti yükseliş trendini devam ettirebilir ve bir sonraki hedef hedefe 24 $ ve ardından 30 $ a yükselebilir.

Bu varsayımın aksine ayılar fiyatı 16.7951 $ ın altına çekerse parite 20 günlük EMAya (14.51 $) düşebilir. Bu destekten güçlü bir toparlanma yükseliş trendini sağlam tutacak ve boğalar tekrar yükseliş trendini sürdürmeye çalışacak. Öte yandan ayılar fiyatı 20 günlük EMAnın altına çekerse bir trend değişikliği önerecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku