Dördüncü çeyrekteki bir tehdit her şeyi alt üst edebilir

0 0

 Bitcoin rekor düzeydeki en iyi üçüncü çeyreğini kapattı. Son zamanlarda kripto piyasasını canlandı ve belirli bir şekilde yükseliş hissiyatı 4. çeyreğe girdi.

Ancak boğalar Bitcoini düşüş bölgesine geri gönderebilecek ve daha hızlı bir düşüş riskiyle karşı karşıya bırakabilecek kripto piyasasına yönelik yaklaşan bir tehdide dikkat etmelidir. İşte nedeni.

BTCnin Yükselişine Ket Vuracak Faktör Ne?

Tatmin edici bir üçüncü çeyreğin ardından piyasadaki his bir kez daha coşkulu ve yatırımcılar her gün kripto piyasasında yeni zirveler bekliyorlar.

BTC önemli bir yüksek zaman dilimi direnç seviyesini geri aldı ve bunu desteğe çevirdi. Bundan sonra olacaklar 2021in gidişatını belirleyecek.

Bu yılın ilk çeyreği Bitcoinin yarılanmasından dolayı ayı piyasasında bir artış bekleyen hayalperest yatırımcılarla başladı. Pandemi daha sonra ortaya çıktığında ve piyasalara korku akınca umutlar paniğe dönüştü.

Hisse senetleri Bitcoin altın ve diğer her şey o zamandan beri ikinci ve üçüncü çeyrekte keskin bir şekilde tersine dönen çılgın bir paraya dönüştü. Bu iki çeyrekteki birleşik toparlanma hem Bitcoin hem de büyük ABD hisse senedi endekslerini yeni zirvelere geri getirdi ve şimdi beklenti bunun yılın geri kalanında da devam edeceği yönünde.

Bununla birlikte piyasaların önünde ciddi bir tehdit var ve zaten kırılgan olan finansal manzaraya unsuru  ABD Başkanlık seçimlerinden daha tehlikeli bir faktör var Peki bu tehtit ne olabilir?

 Kripto Piyasası Gelen İkinci Dalgayı Nasıl Aşabilir?

Duyarlılık şu anda yükselişte olabilir ancak yılın ilk çeyreğinde de başlayabilirdi. Pandemi kripto piyasasına sert bir darbe vurduğunda ve karantina nedeniyle borsa dibe vurdu. Korku ve panik Bitcoini değerli metalleri ve diğer her şeyi beraberinde götürdü.

Sonunda dünya yeni koşullarla başa çıkmayı öğrendi ve işler yeniden “yeni bir normale” döndü. Ancak yatırımcıların analistlerin ve sıradan vatandaşların yıl sonu için son derece endişeli olduğu ikinci bir dalga geliyor olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku