Bitcoin ekim ayını nasıl geçirebilir?

0 4

Bitcoinin yakın zamandaki konsolidasyon süreci hala devam ediyor ancak boğalar bu eğilimi kırmaya çalışıyor gibi görünüyor.

Bitcoin’in önümüzdeki günlerde ve haftalarda nereye yöneldiğini büyük ölçüde bazı kilit seviyelerin üzerinde tutmaya devam edip edemeyeceğine bağlı olabilir.

Bir analist özellikle Eylül ayında güçlü bir aylık kapanış yapabilmesi nedeniyle Ekimin BTC için yeşil alanda geçecek bir ay olmasını beklediğini belirtti.

Bitcoin ve tüm kripto para birimi piyasası geçtiğimiz birkaç gün ve hafta boyunca bir yanlamasına işlem dalgasına yakalandı. Kripto 10 bin 200 ila 11 bin 200 dolar arasında kaldığından hem alıcılar hem de satıcılar bir çıkmaza girdi.

Bu seviyenin kısa vadede test edildiği varsayılırsa orta vadede tüm piyasa eğilimleri büyük ölçüde BTCnin 11 bin dolara tepkisine bağlı…

Burada başka bir reddedilme ile karşılaşırsa bu yakın vadede önemli bir olumsuzluğun yakın olduğunu gösteren ciddi bir işaret olabilir.

Bununla birlikte kripto para birimi dün yayınladığı güçlü aylık kapanışla artmaya devam edebilir.

BTC halihazırda hafif bir direnç bölgesine karşı baskı yapıyor olsa da kısa vadede kırılması gereken kilit seviye 11 bin 200 dolar.

Bu noktanın aşılması Bitcoin için önümüzdeki haftalarda önemli ölçüde daha yüksek ralli yapmasına izin veren bir dönüm noktası olabilir.

Analiz: BTC’nin Aylık Kapanışı Boğa Rallisini Güçlendiriyor

Dünün aylık ve üç aylık mum kapanışından bahsederken bir analist Bitcoin için boğa durumunun büyüdüğünü belirtti ve “Seçimlerden önce Ekim ayında piyasalar için yeşil ay bekliyor ”dedi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku