Dogecoin ve GameStop tan Sonra Gözler Aynı Senaryo İçin Yarın Bu Altcoin de 

0 0

Ripple Cuma günü SECin açığı davaya savunma metnini yayınladıktan birkaç saat sonra XRP fiyatı piyasa trendini bozarak büyük bir ralliye başladı. Rippleın SECe karşı savunmaya geçmesi ve “kazanan her şeyi alır” yaklaşımı topluluk tarafından oldukça olumlu karşılanmış olsa da Twitterdaki krito para dünyası bu duruma şüpheyle yaklaşıyor.

Zamanlama ve tesadüflere rağmen bu büyük ralli GameStop hissesinin ve hatta Dogecoinin yüzde 1.000 rallisi gibi “pump ve dump” gibi görünüyor. XRP grafiğinin WallStreetBets (WSB) ile olan benzerliği Ripple CTOsu David Schwartz tarafından da fark edildi ve Schwartz “Tesadüf mü?” diye bir tweet attı. 

Venture Coinistten Luke Martin diğer birçok uzman gibi Schwartzı onaylıyor. Martin Twitterdaki 238 bin takipçisine DOGE çetesinin artık XRPyi hedef aldığını yazdı ve şunları ekledi:

Bunu söylemek bana acı veriyor… gerçekten öyle… ama görünüşe göre $ DOGEu pompalayan sıcak para topu XRPye geçmeye başladı….Muhteşem temelleri sayesinde XRP bir günde yüzde 50 arttı… tıpkı Gamestop gibi.

Ralli r / WallStreetBets Subredditte bir XRP pompası hakkında sesler yükseldiğinde başladı. Ayrıca sosyal medyada grubun kurucusu “WSB Başkanı” na çok benzeyen çok sayıda yeni hesap oluşturuldu. Bu nedenle artık bir WSB Başkanı XRP & DOGE departmanı ve ayrıca pompayı besleyen bir WSB Başkanı XRP departmanı var.

  Telegram Grubu Pazartesi İçin XRP Pompası Hazırlıyor

Bununla birlikte XRP rallisi yalnızca daha büyük bir pompanın başlangıcı olabilir. Hem GameStop hissesi hem de Dogecoin mevcut fiyat artışının henüz sona ermediğini gösteriyor. WallStreetBets şimdi yarın 08: 30da  pump and dump  planlayan “XRP 1 Şubat 2021 Satın Al Ve Tut” adlı yeni bir Telegram grubundan destek alıyor. Grup halihazırda 121 bin üyeye ulaştı ve WallStreetBetse benzer bir etkiye sahip olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku